Dzisiaj jest niedziela, 24 marca 2019 r., 83 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Po spotkaniu uczniowie otrzymali odblaskowe zawieszki oraz opaski
Dodał: MaG, 23-02-2018 10:16, odsłon: 1115
fot.UGP
fot.UGP

Była projekcja filmu, do rozwiązania quiz i krzyżówka. Był również apel do rodziców, by przypominać dzieciom o noszeniu odblasków. 20 lutego 2018r. w PSP w Jaroszkach odbyło się spotkanie w ramach akcji ,,Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny - wyprawka dla pierwszoklasistów".

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Spotkanie prowadził Pan Zbigniew Mazurkiewicz - zastępca dyrektora WORD oraz Pan Tomasz Sotowski - pracownik działu BRD radomskiego WORD-u. W trakcie spotkania dzieci obejrzały film pt. „Odblaski nocą". Tuż po projekcji uczniowie mieli miały do rozwiązania quiz i krzyżówkę.

Zaproszeni goście mówili, jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Jakie są wymagania prawne i jaka odpowiedzialność ciąży na rodzicach. Dlatego ze szczególnym apelem zwrócili się do rodziców, by przypominali dzieciom o noszeniu odblasków, ponieważ uczestnik ruchu widoczny na drodze może uniknąć wielu zagrożeń.

 


Na koniec uczniowie otrzymali wyprawkę dla Pierwszaka, w skład której wchodzą elementy odblaskowe w formie zawieszek, opaska odblaskowa oraz opaska LED. Rodzice najmłodszych uczniów także otrzymali zestawy odblaskowe.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook