Dzisiaj jest czwartek, 24 maja 2018 r., 144 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Pionkowski basen nieczynny. W Kozienicach trwa przerwa techniczna
Dodał: MaG, 05-09-2017 12:23, odsłon: 15368

Basen w Pionkach będzie nieczynny do końca października. W dniach 4-17 września Kryta Pływalnia Delfin w Kozienicach również została zamknięta z powodu przerwy technicznej.

W związku z wieloma pytaniami jakie spływają do naszej redakcji dotyczących długości trwania remontu pionkowskiego basenu, informujemy, że jego modernizacja potrwa zgodnie z zapowiedzią do końca października. Więcej informacji TUTAJ. W przypadku pływalni Delfin z której chętnie korzystają mieszkańcy Pionek, przerwa techniczna w działaniu potrwa tylko przez dwa tygodnie.

Jak informuje KCRiS w Kozienicach przede wszystkim ze wszystkich basenów zostanie spuszczona woda. Jak co roku zostaną wykonane podstawowe prace, takie jak czyszczenie płytek i filtrów czy przegląd różnego rodzaju urządzeń, m.in. pomp. Dodatkowo zmodernizowane zostaną ozonatory. Zakres prac zakłada również zmianę wystroju w części rekreacyjnej poprzez wymianę roślinności. Długość przerwy związana jest m.in. z czasochłonnością procesu jakim jest spuszczanie i nalewanie wody.

W trakcie przerwy czynny będzie Fitness Club. W dniach 4-9 września będzie pracował w godzinach 12:00-20:00, a od 8 września w godz. 8:00-21:30 (w niedzielę 10:00-18:00).

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook