Dzisiaj jest czwartek, 24 maja 2018 r., 144 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Pierwszy dzwonek już rozbrzmiał. Początek roku w Szkole Specjalnej
Dodał: MarBas, 07-09-2017 10:25, odsłon: 15966

W pionkowskiej Szkole Specjalnej zadzwonił już pierwszy dzwonek. W poniedziałek 4 września uczniowie, w sumie 56 osób, rozpoczęli nowy rok szkolny. 

Dyrektor Agnieszka Stępień przywitała zgromadzonych w świetlicy szkolnej: dzieci, rodziców, grono pedagogiczne oraz wszystkich pracowników szkoły. Szczególnie serdecznie przez całą społeczność przyjęci zostali nowi uczniowie placówki. W swoim przemówieniu dyrektor podkreślała, że nadchodzący rok szkolny będzie pełen zmian, nowych rozwiązań oraz wyzwań, a wszyscy będą musieli nauczyć się funkcjonowania w zreformowanym systemie edukacyjnym.

 

Zmiany obejmą także uczniów: niektórzy będą kontynuować naukę w dotychczasowych szkołach, inni rozpoczną kolejny etap edukacyjny. Uczniowie z dwóch oddziałów będą zdobywać wiedzę w klasach siódmych szkoły podstawowej. W placówce dalej będą uczyć się uczniowie dwóch klas gimnazjum, włączonego do 8-klasowej podstawówki. Z kolei najstarsi uczniowie będą się kształcić w Branżowej Szkole Specjalnej I stopnia w zawodzie cukiernik oraz w klasach Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy.

 

W poniedziałek nowy rok szkolny rozpoczęło łącznie 56 uczniów. Agnieszka Stępień życzyła wszystkim wytrwałość, wielu sukcesów oraz motywacji do dobrej i owocnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Po uroczystym rozpoczęciu, uczniowie spotkali się w klasach na krótkich zebraniach ze swoimi wychowawcami.  

 

Po przerwie wakacyjnej rozpoczynają się również zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. - Wszystkich zainteresowanych rodziców, którzy niepokoją się o rozwój swojego dziecka zapraszamy do naszej szkoły na konsultację. Szczegółowych informacji udziela koordynator Zespołu Beata Sobol - informuje dyrektor szkoły.  

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook