Dzisiaj jest niedziela, 25 sierpnia 2019 r., 237 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Nowy filmowy tydzień w Kinie KDK. Sprawdzamy repertuar
Dodał: KamZap, 08-11-2018 07:00, odsłon: 675
kadr z filmu
kadr z filmu

W tym tygodniu w Kinie KDK zobaczymy trzy filmy w tym premierę ogólnopolską „Planety Singli 2”. Na najmłodszych widzów czeka „Książka Lili”, natomiast w niedzielę 11 listopada z okazji Dnia Kina Polskiego wyświetlona zostanie „Zimna Wojna”.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

„Planeta Singli 2”. To jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Na ekranie ponownie zobaczymy Macieja Stuhra i Agnieszkę Więdłochę jako parę, której losy połączyła randkowa aplikacja. Nie zabraknie też wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. W nowych bohaterów wcielą się: Iza Miko, Kamil Kula, Karola Strasburger i Witold Paszt. Twórcy filmu znów serwują eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. 

Film "Planeta Singli 2" zostanie wyświetlony także w ramach cyklu "Kino dla seniora" we wtorek, 13 listopada o godzinie 17.30.

 

„Książka Lili” To przepięknie zaanimowana, barwna opowieść o przygodach Lili, bohaterki książeczki dla dzieci, która nagle wypada ze swojego papierowego świata i zostaje uwięziona w miejscu, do którego nie należy. Jedyną osobą, która może ją uratować jest Ramon, właściciel książki. Niestety, Ramon nie czytał jej od wielu lat. Co gorsza, nie jest już małym chłopcem i dawno przestał wierzyć w fantazje. Lili i jej przyjaciółka Manuela wyruszają w niebezpieczną podróż po Pustyni Utraconych Wspomnień, by dowiedzieć się co wydarzyło się w życiu Ramona.

 

Film "Książka Lili" będzie można obejrzeć również w ramach cyklu "Poranek filmowy dla dzieci" w niedzielę, 11 listopada o godzinie 12.00.

 

"Zimna wojna" To pełna pasji historia miłości kobiety i mężczyzny, którzy poznali się wśród ruin powojennej Polski. Dzieli ich niemal wszystko, a przede wszystkim pochodzenie i temperament. Od początku wydają się tragicznie niedobrani. Okazuje się jednak, że mimo wszelkich różnic i przeciwności, są na siebie skazani i nie są w stanie się rozstać. Raz po raz rozdziela ich polityka, wady charakteru i nieszczęśliwe zrządzenia losu, podczas gdy zimnowojenna Polska lat pięćdziesiątych, Berlin, Jugosławia i Paryż stanowią tło dla ich historii miłosnej, rozgrywającej się w niesprzyjających czasach. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. W tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Projekcja filmu odbędzie się w niedzielę, 11 listopada o godzinie 16.00 i 18.00, w ramach wydarzenia „Dzień kina polskiego”, organizowanego przez Stowarzyszenie Kin Studyjnych oraz Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i 110. urodzin kina polskiego.

 

 

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook