Dzisiaj jest niedziela, 19 sierpnia 2018 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Nowe wiaty pojawią się na stacjach i przystankach kolejowych
Dodał: MarBas, 08-09-2017 12:35, odsłon: 16615
Przykładowa wiata. fot. PLK
Przykładowa wiata. fot. PLK

21 nowych wiat na 12 stacjach i przystankach w Radomiu oraz okolicach ustawią PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Pasażerowie skorzystają z nich już w połowie września. Będą także nowe ławki, oznakowania i gabloty informacyjne. PLK przeznaczyły na to ponad 550 tysięcy złotych.

W połowie września zakończy się montaż 21 nowych wiat na 12 stacjach i przystankach. Pasażerowie będą mieli lepsza obsługę w następujących miejscach: Radom Potkanów, Zygmuntów, Tomaszów Mazowiecki, Antoniówka, Jedlnia Kościelna, Jedlnia Letnisko, Pionki, Rajec Poduchowny, Ruda Wielka, Gąsawy Plebańskie i Jastrząb. Nowe przeszklone konstrukcje zapewnią lepszą ochronę przed deszczem i wiatrem. Zastąpią stare i wysłużone wiaty.

 

W ramach poprawy komfortu podróżowania PLK zainstalowały także 20 nowych ławek, 64 koszy i ponad 200 tablic z nazwami stacji, kierunkami jazdy i piktogramów, między innymi na stacjach Przysucha, Wieniawa, Chronów i Wolanów.

 

Do końca roku planowany jest montaż kolejnych 23 gablot na plakatowe rozkłady jazdy na kolejnych przystankach na terenie Radomia i okolic.

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Powinno być nie "64 koszy", tylko "64 kosze".
A tak w ogóle, to bardzo fajnie, że będą nowe wiaty.
11-09-2017, 08:57:47
+ 23
- 25
odpowiedz
VIP
Forumowicze, czy was po.......? Zwróciłem uwagę na bląd, a wy za to stawiacie minusy? Totalna żenada i głupota! A może wy zwyczajnie nie znacie poprawnego języka polskiego?
A poza tym dziwię się, że Redaktor za błąd nie przeprosił i go nie poprawił.
11-09-2017, 16:07:32
+ 20
- 27
odpowiedz
VIP
No to wystawiliście sobie piękną laurkę a na niej stado osłów!
11-09-2017, 19:30:02
+ 20
- 28
odpowiedz
VIP
Głupota forumowiczów została ewidentnie potwierdzona w wystawionych przez nich minusach i w sumie nie ma się czemu dziwić. Natomiast upór Redaktora Grotkowskiego w trwaniu przy swoim błędzie gramatycznym oraz przy nie przeproszeniu za ten błąd już przez 4 dni jest zadziwiający. I co? Mam o panu myśleć - że jest pan poważnym redaktorem i właścicielem poważnego portalu? W życiu! Niedoczekanie! Nic pana nie usprawiedliwia.
12-09-2017, 17:17:03
+ 16
- 15
odpowiedz
VIP
A dla głupich forumowiczów mam kilka takich swoich głębokich przemyśleń. Ciekawy jestem, jak je ocenią: czy postawią minusy (bo, szczerze mówiąc, jakoś mało ich dostaję), czy postawią plusa (co będzie naprawdę dużym wysiłkiem intelektualnym z ich strony), czy w ogóle nie skomentują (co będzie wyznacznikiem tego, że w ogóle nie zrozumieli, o co mi chodzi w tych przemyśleniach).
A oto moje głębokie przemyślenia z ostatnich dni:
1. 2+7=9
2. Jutro będzie środa.
3. Następnym miesiącem będzie październik.
4. Aktualnie mamy sezon grzybowy.
5. Ostatnio trwa zła passa Prochu i trwa mać.
12-09-2017, 17:37:34
+ 16
- 16
odpowiedz
VIP
Szósty mój komentarz i ani jednego innego! Nawet Redaktorek nie przeprosił i nie poprawił tekstu. Ten portal schodzi na psy. I chyba raczej nie przeze mnie. Tylko nie wiem jeszcze, czy przez piszących forumowiczów, czy przez jego czytelników, czytaj: całej reszty pionkowian. Uważam bowiem, że stawianie minusów za prowokacyjnie napisane oczywiste oczywistości, jest niczym nie usprawiedliwionym debilizmem i szczypaniem po kostkach jednego z forumowiczów (mnie), który jest od nich wszystkich o 100 lat świetlnych mądrzejszy (przepraszam za skromność), czego oni wszyscy w swojej głupocie nie mogą przeżyć. Czyli forum sprowadza się do tego, że bez względu na to, co bibek napisze, i tak dostanie minusa! To nie jest ani poważna rozmowa, ani merytoryczna dyskusja, ani nawet zwykła wymiana poglądów, tylko jest beznadziejną, prymitywną walką z jednym człowiekiem, potępianym w czambuł bez żadnego argumentu własnego, tylko po to, żeby zawłaszczyć sobie poletko dla własnych, głupich, bezwartościowych, zerowych wręcz wpisów i poglądów. Tego sposobu oceny i takich postaw nauczył was PiS, który nie dopuszcza żadnych argumentów i mądrych rozwiązań, bo - jego zdaniem - słuszne jest tylko to, co on sam myśli i nikt nie ma prawa w to myślenie ingerować i tego myślenia zmieniać. Tak nastąpił nieodwracalny podział społeczeństwa i to wygląda groźnie! Więc jeśli nie przyznacie, że 2+7=9, że jutro będzie środa itd., to sami siebie skazujecie na takie oceny, jakie w stosunku do was formułuję, czyli że jesteście głupi. Bo to okazuje się prawdą. Sami to, swymi minusami, udowodniliście.
12-09-2017, 19:52:59
+ 15
- 13
odpowiedz
Ogłaszam, że Bibek ustanowił nowy rekord w kategorii "Konwersacja ze sobą samym" z niesamowitym wynikiem sześciu postów pod rząd! Warto zauważyć, że w tym wątku jest również jedynym piszącym. Taka sytuacja nie miała do tej pory miejsca. Gratulujemy!
13-09-2017, 17:01:47
+ 12
- 13
odpowiedz
Ten człowiek jest chory na głowę.
13-09-2017, 17:53:00
+ 8
- 19
odpowiedz
VIP
No nareszcie! Wreszcie ktoś inny się odezwał. Pisałem, pisałem, namawiałem, drażniłem, wyśmiewałem, no i wreszcie jest sukces! Tylko co z tego, skoro odezwali się dwaj niecytaci, niepisaci.
Pierwszy pisze, że rozmawiam ze sobą samym. Nic bardziej mylnego - każdy mój wpis adresowałem do forumowiczów (żeby być ścisłym - do głupich forumowiczów, no i trafiłem wreszcie takich dwóch) a nie do siebie, więc wniosek o rozmowie z sobą samym jest zupełnie nietrafiony. Ten wspomniany "pierwszy" pisze też, że w tym wątku (?) jestem jedynym piszącym - a jakim mam być, kiedy żaden forumowicz nie pochwalił ani wymiany wiat na PKP, ani nie wypowiedział się na temat moich 5-ciu prowokacyjnych przemyśleń (tzn. wypowiedział się, ale w cudaczny sposób, tj. oni nie uważają, że 2+7=9, że po wrześniu bedzie październik itd.), jak również właściciel portalu nie przyznał się do błędu gramatycznemu i nie poprawił go (już mija 5-ty dzień od publikacji). No i najciekawsze na koniec - "Gratulujemy", liczba mnoga, no no! Ciekawe.
A ten drugi forumowicz - cóż, żali mi go, bo nie umie logicznie ani czytać, ani pisać. A obrażać, wprawdzie gołosłownie, to jak najbardziej potrafi. Taki już styl tych głupich forumowiczów.
13-09-2017, 18:30:58
+ 13
- 10
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook