Dzisiaj jest poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 49 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Niebo pełne gwiazd. Zielone szykuje się na studniówkową noc
Dodał: MaG, 09-01-2018 07:47, odsłon: 2345
fot. FotoDziennikarki z klasy 2ft
fot. FotoDziennikarki z klasy 2ft

W najbliższą sobotę 13 stycznia o godzinie 19.00. w Zespole Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach rozpocznie się Studniówka. Wezmą w niej udział uczniowie z klasy 4fi i 4ep wraz ze swoimi  wychowawczyniami – mgr Aldoną Lulkowską i mgr Iwoną Gozdur.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Póki co, trwają przygotowania do tej nadzwyczajnej uroczystości. Maturzyści są pełni zapału do pracy i pozytywnej energii. Na Bal Studniówkowy zaproszeni zostali przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Radomiu, burmistrz Miasta Pionki i grono pedagogiczne Zielonego. Klasy przedmaturalne reprezentują Agata Baran i Maciej Gadalski.

 

- Ciężko pracujemy nad dekoracjami i scenerią. Chcemy się bawić pod rozgwieżdżonym niebem – mówi Mikołaj Styś z klasy 4et.

 

 

Tą jedyny i niepowtarzalny bal studniówkowy odbędzie się w murach szkoły. To szkolna tradycja, która gwarantuje dobrą zabawę i niezapomnianą noc a wybrany przez nich repertuar muzyczny zadowoli każdego i wszyscy odnajdą w nim coś dla siebie. Czwartoklasiści chcą zadbać o dobrą atmosferę i jakość zabawy.

 

Z uśmiechem na twarzy rozpoczęły się przygotowania do balu studniówkowego

 

 

Szampańskiej zabawy, wspaniałych wspomnień na lata oraz świetnych wyników na egzaminach, już teraz życzy maturzystom Agnieszka Stępień, dyrektor Zespołu Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pionkach.

 

Do życzeń dołączyli również uczniowie z klasy o profilu foto-dziennikarz życząc starszym kolegom niezapomnianej nocy i fantastycznej zabawy.

 

 

 

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook