Dzisiaj jest czwartek, 24 maja 2018 r., 144 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
Nie siedź w domu, wybierz się na rajd rowerowy
Dodał: MaG, 06-09-2017 13:56, odsłon: 15949
fot.archiwum
fot.archiwum

Serdecznie zapraszamy 17 września  na V Rajd Rowerowy szlakami Kozienickiego Parku Krajobrazowego.


- W tym roku włączamy się w obchody Europejskich Dni Dziedzictwa. 25 edycja tego wydarzenia organizowanego przez Narodowy Instytut Dziedzictwa odbywa się pod hasłem "Krajobraz dziedzictwa - dziedzictwo krajobrazu" – informuje Jolanta Tabor z Mazowieckiego Zespołu Parków Krajobrazowych - Biorąc udział w obchodach tego wrześniowego święta chcemy zwrócić uwagę na wielość form krajobrazu, jego zróżnicowanie i dynamikę przekształceń. Każdy z nas ma wpływ na krajobraz wokół nas. Poznawajmy go, uczmy się go a przede wszystkim chrońmy i odpowiedzialnie kształtujmy - dodaje Tabor

Start rajdu zaplanowany jest na godz. 10.00 z ulicy Wesołej w Pionkach (przy drodze pp. nr 301, tzw. czarna droga prowadząca do rezerwatu "Źródło Królewskie"). Zakończenie rajdu połączone z ogniskiem oraz konkursami z nagrodami ufundowanymi przez Miasto Pionki, w Leśniczówce Podgóry przy rezerwacie "Pionki".


Dla każdego z uczestników rajdu zostały przygotowane okolicznościowe koszulki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Jak co roku współorganizatorem jest również Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy zapoznać się z regulaminem i trasą tegorocznego rajdu TUTAJ. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook