STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Nasze drużyny znokautowały przeciwników
Dodał: MaG, 03-09-2018 09:58, odsłon: 908

7:0 Legionu Suskowola i 5:1 Królewskich Jedlnia. Te wyniki robią wrażenie. Nasze drużyny piłkarskie znakomicie rozpoczęły sezon w klasie A i B.

Pineks Klasa A
Zorza Kowala - Królewscy Jedlnia 1:5 (0:2)

Bramki: Jurczak 20, Ł. Kołodziej 24, 64, Skalski 51, Iwanowski 59 z karnego.
Królewscy: Modelewski - Dąbrowski, Mąkosa, Iwanowski, Gil (46 Glimasiński) - Skalski (65 Wąsik), Orłowski, A. Czerski (46 Sałek), Fusiek (46 M. Czerski) - Jurczak, Kołodziej.

Królewscy jechali na mecz w roli faworyta. W Kowali potwierdziło się, że są zespołem lepszym, ale na pierwszą bramkę trzeba było czekać 20 minut. Do tego czasu gospodarze mądrze i skutecznie się bronili. Potem w ciągu niespełna pięciu minut wpadły dwa gole i Królewskim grało się dużo łatwiej. Jedyną bramkę miejscowi zdobyli w 76 minucie już przy stanie 0:5.

Drużyna trenera Karola Gębczyka w trzech kolejkach zdobyła siedem punktów i na razie zajmuje drugą lokatę w tabeli. W niedzielę zespół czeka ciekawy wyjazd do Zwolenianki Zwoleń.

Nice Sport 2 - Klasa B
Legion Suskowola - LZS Zalesice 7:0

Bramki: D. Szewczyk 2, Rolnik 2, Z. Żyła
Legion: P.Warzecha - K.Lenart, J.Hołuj, J.Abramowicz, P.Gregorczyk, B.Majewski, R.Janas, K.Hołuj, M.Rolnik, Z.Żyła, D.Szewczyk oraz M.Drelewski, B.Płachta, M.Jurczak, G.Brodowski, S.Banaszek.

Wreszcie kibice w Suskowoli nie mogli narzekać na brak skuteczności. Legion rozstrzelał ekipę spod Wierzbicy, a przy odrobinie szczęścia wynik byłby dwucyfrowy.
Po trzech kolejkach nasz zespół jest liderem tabeli z kompletem dziewięciu punktów. W następnym meczu drużyna pojedzie na mecz z Video Ciepielów.