Dzisiaj jest środa, 17 października 2018 r., 290 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Teperska Bożena
Robert Kowalczyk - Wybory 2018
"Na Szlaku" – Norwegia oczami Zbigniewa Staniszewskiego
Dodał: MaG, 31-10-2017 07:30, odsłon: 16331
fot.CAL
fot.CAL

Zapraszamy serdecznie w piątek 10 listopada o godz. 17.00 do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach na spotkanie podróżnicze z cyklu "Na szlaku". Tym razem naszym gościem będzie Zbigniew Staniszewski, który opowie o swojej podróży do Norwegii.

Zbigniew Staniszewski jest Absolwentem Wydziału Górniczego Politechniki Śląskiej, Podyplomowego Studium Ochrony Środowiska w Kielcach oraz Small Business Politechniki Świętokrzyskiej. Fotografią zainteresował się w latach 60. Jest członkiem Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego i Stowarzyszenia Twórców Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej. Podróże po różnych zakątkach świata, poszerzyły jego spojrzenie na świat i przyrodę. Fotografuje wszystko, co nas otacza. Utrwala niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju momenty z życia przyrody. Fotografie Zbigniewa Staniszewskiego można było zobaczyć na ponad 100 wystawach. Z podróży po: Ghanie, Norwegii,  Islandii, Surinamie, Kanadzie, Wietnamie, Libii, Turcji powstała obszerna dokumentacja fotograficzna.


Spotkanie w Centrum Aktywności Lokalnej będzie poświęcone podróży do państwa położonego na Półwyspie Skandynawskim - Norwegii. Serdecznie zapraszamy.


 Przypominamy, że młodzież ucząca się geografii będzie miała podczas tego spotkania szanse zdobyć m. in. bardzo ciekawą książkę Anny Siwek „Moja przygoda z Norwegią”.

  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook