Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Na Szlaku. CAL zaprasza na podróż do Rumunii
Dodał: MaG, 09-11-2018 19:03, odsłon: 858

Serdecznie zapraszamy 23 listopada o godz. 17.00 do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach na spotkanie z Dorotą Wólczyńską.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dorota Wólczyńska urodziła się i mieszka w w Radomiu. Z zawodu nauczyciel, po godzinach fotograf, ornitolog, przyrodnik. Członek Zarządu Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, członek nadzwyczajny Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Region Radomski i Grupy Twórczej Grótfuhaszcze; członek Klubu Ornitologów Regionu Radomskiego, sekretarz Zarządu Ligii Ochrony Przyrody - Okręgu Radomskiego, vice prezes oddziału radomskiego Ligii Ochrony Przyrody, członek Centrum Edukacji Ekologicznej. Od kilku lat pasjonuje się fotografią co zaowocowało kilkunastoma wystawami autorskimi.

Tak Pani Dorota wspomina podróż do Rumunii:

"Na forum internetowym kilka osób umówiło się na wspólną wyprawę do Rumunii, zakładając sobie odnalezienie "dzikiej Rumunii". Kilka miesięcy trwało wytyczanie trasy omijającej duże miasta, chcieliśmy skupić się na historycznej krainie w północnej części Rumunii - Marmarosz, która często traktowana jako część Siedmiogrodu. Nasza baza wypadowa była w miejscowości Stationea Borşa w regionie Marmarosz. To co zobaczyliśmy przeszło nasze oczekiwania i zostawiło nas z ogromnym niedosytem."

Zapraszamy serdecznie.

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook