Dzisiaj jest poniedziałek, 16 lipca 2018 r., 197 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Na starcie pojawiło się 70 uczestników. Razem wyruszyli w 30 kilometrową trasę
Dodał: MaG, 20-09-2017 10:02, odsłon: 15634
fot.MZPK
fot.MZPK

V Rajd rowerowy szlakami Kozienickiego Parku Krajobrazowego pod hasłem "Krajobraz dziedzictwa - dziedzictwo krajobrazu" już za nami. Mimo bardzo nieciekawych prognoz w minioną niedzielę 17 września na starcie pojawiło się 70 uczestników. Tradycyjnie już po rejestracji i założeniu koszulek peleton wyruszył na prawie 30 kilometrową trasę. 

- Mieliśmy sporo szczęścia. Największy deszcz spotkał nas podczas odpoczynku przy ścieżce "Śródborze". Po nabraniu sił ruszyliśmy w dalszą trasę myśląc już o kiełbaskach i ogrzaniu się przy ognisku. Po posiłku uczestnicy rajdu wzięli udział w konkursach wiedzy – informują organizatorzy rajdu

Pytania i zadania konkursowe dotyczyły bartnictwa i pszczelarstwa, które na terenie Puszczy Kozienickiej są jednym z elementów naszego dziedzictwa kulturowego. Uczestnicy rajdu odjeżdżając zapowiedzieli chęć udziału w rajdzie również w następnym roku. Jak mówią organizatorzy był to dobrze  spędzony czas w  miłym towarzystwie.

W organizację rajdu zaangażował się również instytucje publiczne. Starostwo Powiatowe w Radomiu wyposażyło uczestników w koszulki, Urząd Miasta Pionki ufundowało nagrody rzeczowe, Centrum aktywności Lokalnej w Pionkach zadbało o plakaty oraz poczęstunek. Organizatorzy dziękują również funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Pionkach za zabezpieczenie przejazdu uczestników rajdu przez drogi publiczne.


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook