Dzisiaj jest sobota, 20 października 2018 r., 293 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Marszałek województwa gościem honorowym zabawy ostatkowej PSL
Dodał: MaG, 12-02-2018 15:29, odsłon: 5814

Blisko 300 osób wspólnie bawiło w salach „Dworu Jakuba” położonego w historycznej Jedlni koło Pionek. Wspólne spotkanie ostatkowe członków oraz sympatyków PSL zorganizowane przez Kazimierza Myśliwca i Tomasza Wróbla potrwało do białego rana, która zwieńczyła okres tegorocznego karnawału. Gościem honorowym był Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Na zaproszenie Polskiego Stronnictwa Ludowego odpowiedziało 280 osób. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in: Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mirosław Ślifirczyk – Starosta Radomski, Bożenna Pacholczak i Leszek Przybytniak – radni Sejmiku Województwa Mazowieckiego oraz Ilona Jaroszek Nowak - dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej. Nie zabrakło także lokalnych władz miasta i gminy Pionki, właścicieli firm i osób prywatnych.

Następnie przyszedł czas na przemówienia i omówienie przygotowań do jesiennych wyborów samorządowych.

- Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za zaproszenie. Myślę, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Mijają trzy lata obecnej kadencji samorządu, wspólnie bardzo dużo udało się zrobić. Jako marszałek województwa mogę powiedzieć, że modelowo układa się współpraca z powiatami ale i z poszczególnymi gminami – mówił podczas części oficjalnej Adam Struzik marszałek Województwa Mazowieckiego – Przed nami wybory do samorządu. Prośba i apel abyśmy wybierali ludzi sprawdzonych, dobrych gospodarzy i ludzi, którzy potrafią stawiać pozytywne cele i pozytywnie myśleć. Nie takich, którzy stawiają na konflikt, na awanturę, na permanentne wyścigi  - dodał Struzik.

 

Całość uświetnił występ orkiestry Boni Angeli z Jedlni

 

Starosta radomski Mirosław Ślifirczyk poinformował o planach powiatu na rok 2018.  Wśród nich była informacja o zabezpieczeniu środków finansowych na modernizację i funkcjonowanie pionkowskiego szpitala. Na ten cel powiat zabezpieczył w tym roku kwotę 2 milionów złotych.

 

Podczas części oficjalnej spotkania pionkowscy strażacy ochotnicy podziękowali marszałkowi za wsparcie finansowe sejmiku w zakupie nowoczesnego samochodu strażackiego dla pionkowskiej jednostki OSP.

 

Marszałek w podziękowaniu otrzymał od strażaków symboliczny toporek strażacki,

który wręczył Marek Konofalski

Wkrótce po tym nastąpiła część nieoficjalna spotkania i wspólna zabawa do białego rana, która zwieńczyła okres tegorocznego karnawału.

 

 

 

 

/materiał promocyjny PSL/  

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook