Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Mamy Mistrzynię Polski Kickboxingu seniorek
Dodał: MaG, 03-04-2019 08:44, odsłon: 1465

W ostatni weekend marca we Włoszakowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Pointfighting i Light Contact. Najlepiej podczas turnieju zaprezentowała się debiutująca w grupie seniorek Aleksandra Grzywacz. Ola wywalczyła tytuł mistrzyni Polski w najlżejszej kategorii walk pointfighting.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Podobnie jak przed tygodniem w Węgrowie, gdzie rywalizowali kadeci, również i tym razem bardzo dobrze spisali się zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki. Występując w czteroosobowym składzie wywalczyli oni 6 medali: 1 złoty, 3 srebrne i 2 brązowe.

 

Najlepiej zaprezentowała się debiutująca w grupie seniorek Aleksandra Grzywacz. Ola wywalczyła tytuł mistrzyni Polski w najlżejszej kategorii walk pointfighting a w walkach light contact zdobyła srebrny medal.

 

- Warto dodać, że swoim występem Ola zwróciła na siebie uwagę trenera Kadry Polski pointfighting seniorów, który zamierza włączyć ją do narodowego teamu. – informuje Dariusz Sułek KS CTSD Pionki

 

Również dwa medale wywalczyła debiutująca w juniorkach Zuzanna Maj: srebrny w walkach pointfighting i brązowy w walkach light contact -70kg. Srebrny medal w walkach pointfighting wywalczył także junior Jakub Grzywacz a brązowy w tej samej formule zdobył senior Szymon Grabowski.

 

 

- To był bardzo trudny turniej, w którym wzięło udział ponad czterystu zawodników z 68 klubów Polskiego Związku Kickboxingu. Wszystkie walki toczyły się na dystansie trzech dwuminutowych rund. Tempo walk było bardzo szybkie a poziom rywalizacji był bardzo wysoki. – dodaje trener Sułek

 

 Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook