Dzisiaj jest wtorek, 19 czerwca 2018 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Mają receptę na szczęście w małżeństwie. Złote gody w gminie Pionki
Dodał: JaW, 09-06-2017 09:32, odsłon: 14718
Fot. Urząd Gminy Pionki
Fot. Urząd Gminy Pionki

Siedem par małżeńskich z gminy Pionki świętowało w miniony wtorek (6.06) Złote Gody, czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się uroczyste spotkanie z jubilatami.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

 

We wtorek w gminie Pionki jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowali: Czesław i Marianna Amerek, Tadeusz i Barbara Gonciarz. Jan i Janina Jaroszek, Józef i Danuta Jurek, Józef i Jadwiga Jurek, Andrzej i Daniela Peregończyk oraz Józef i Halina Wójtowicz.

 

Każda z par za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymała medal nadany przez Prezydenta RP, który wręczał wójt Mirosław Ziółek. Kwiaty i upominki przekazywali przewodniczący Rady Gminy Tomasz Wróbel, sekretarz UG Ewa Kurpeta Abu Mizer i skarbnik Marianna Dzikowska.

 

Jubilaci nie ukrywali wzruszenia. Wszyscy życzyli świętującym parom małżeńskim jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat w zdrowiu i szczęściu. Oczywiście nie zabrakło wspomnień i uroczystych toastów. Oficjalna cześć uroczystości zakończyła się wspólnym grupowym zdjęciem.

 

FOTORELACJA ZE ZŁOTYCH GODÓW AUTORSTWA GRAŻYNY ROJEK TUTAJ

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook