Dzisiaj jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r., 113 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Maciej Stuhr wraca w przebojowej roli. Aż pięć filmów w CKA
Dodał: MarBas, 15-09-2016 09:25, odsłon: 14790
fot. KDK
fot. KDK

Komedia ''Jak zostać kotem'', thriller ''Czerwony kapitan'', dramaty ''Smoleńsk'' i ''Co przynosi przyszłość'' oraz film obyczajowy ''Bóg w Krakowie'' - to propozycje Kina Kozienickiego Domu Kultury na najbliższe dni. Na Pionki24.pl sprawdzamy aktualny repertuar.

''Czerwony Kapitan'' to słowacko-czesko-polska produkcja z Maciej Stuhrem w roli głównej. Rok 1992. Po upadku komunizmu pozostało wiele nierozwiązanych spraw kryminalnych, których sprawcy nigdy nie ponieśli kary. W ręce Krauza (Maciej Stuhr) – ambitnego, młodego detektywa z Wydziału Zabójstw, wpada jedna z nich. Na miejskim cmentarzu odnalezione zostają zwłoki z licznymi śladami tortur. Świadomi niebezpieczeństwa, Krauz wraz ze swoim partnerem, postanawiają rozwiązać zagadkę. Wszystkie tropy prowadzą do "Czerwonego Kapitana" – owianego złą sławą specjalisty od "ostatecznych" przesłuchań z czasów minionej władzy.

 

Z kolei fanom dobrego humoru polecamy komedię ''Jak zostać kotem'' z Kavinem Spaceyem w roli głównej. To przezabawna historia zarozumiałego biznesmana, który... został uwięziony w ciele kota!

 

KDK pamięta również o cyklach filmowych. W Kinie dla Ciekawych tym razem zobaczymy francusko-niemiecki dramat ''Co przynosi przyszłość'' - historię nauczycielki filozofii, którą pewnego dnia zostawia mąż. Z kolei w Kinie dla seniora czeka poruszający film obyczajowy ''Bóg w Krakowie''. Produkcja przedstawia siedem epizodów opowiadających historię krakowian, które spaja św. Albert Chmielowski będący przewodnikiem widza.

 

Ponadto, na ekranie Kina KDK na kolejny tydzień pozostanie ''Smoleńsk'' w reżyserii Antoniego Krauze, czyli historia młodej dziennikarki, która na własną rękę prowadzi śledztwo w sprawie wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku.

 

Szczegółowe informacje, cennik oraz rezerwacje biletów dostępne są na stronie Kozienickiego Domu Kultury (www.dkkozienice.pl) w zakładce Kino KDK. Sprzedaż i rezerwacja biletów na nowy repertuar rusza w czwartki o godz. 12:00.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook