Dzisiaj jest sobota, 20 stycznia 2018 r., 20 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO] Lekcja patriotyzmu w Lipowym Zakątku
Dodał: MaG, 13-11-2017 08:30, odsłon: 9727
fot.LZ
fot.LZ

Poznawały symbole narodowe, uczyły się hymnu, słuchały również legend związanych z naszym krajem i w ten sposób otarły się o historię. W miniony piątek 10 listopada dzieci z przedszkola Lipowy Zakątek uczestniczyły w „żywej lekcji” patriotyzmu.

Dla przedszkolaka często pojęcia te są abstrakcyjne, ale nie oznacza to, że są mu obce. Dzień 11 listopada do bardzo ważna data dla  nas Polaków dla tych najmłodszych jak również dorosłych. To dzień w którym odzyskaliśmy wolość.


- W naszym przedszkolu staramy się przybliżać dzieciom słowo patriotyzm. Budujemy u nich świadomość, że należą do wspólnoty ludzi zamieszkujących szczególny skrawek Ziemi – zwany Ojczyzną. Polska, to nasze przedszkole, to nasz dom, nasze miasto, rzeka, która płynie obok i park gdzie co dzień się bawimy – informuje Ewa Cholewa dyrektor przedszkola


W minionym  tygodniu w większości grup działających w Lipowym Zakątku  tematem przewodnim było hasło: „POLSKA – MOJA OJCZYZNA. W czasie zajęć dzieci poznawały symbole narodowe, uczyły się hymnu, oraz słuchały legend związanych z naszym krajem i w ten sposób otarły się o historię.

 

 


Źródło: Lipowy Zakątek  

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook