Dzisiaj jest niedziela, 29 marca 2020 r., 89 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
SamOnline
Ktoś podrzuca śmieci, mieszkańcy mają tego dość!
Dodał: MaG, 13-02-2020 13:35, odsłon: 3195
fot. mieszkańcy
fot. mieszkańcy

- Zastanawiamy się czy my już codziennie będziemy przechodzić obok takich śmieci,  zalegających od miesięcy na ulicy? – pyta jedna z mieszkanek ulicy Leśnej

Mieszkańcy ulic Leśna i Aleje Lipowe mają już dość codziennego oglądania przykrego widoku porzuconych śmieci przy wiatach śmietnikowych. Na ich terenie znajdują się trzy takie, które należą do wspólnot mieszkaniowych oraz miasta. Czując się bezradni zdecydowali się skierować krótki list do burmistrza Pionek Roberta Kowalczyka.

 

- Panie Burmistrzu tylko Pan ma moc i silę, która może zadziałać tak, by w Pana mieście było czysto, szczególnie obok osłon śmietnikowych. Odpowiedzialne jednostki nie potrafią albo nie chcą dbać o takie drobiazgi. Z góry dziękujemy za pomoc. – czytamy we fragmencie listu jaki skierowała w imieniu mieszkańców Leśna/Aleje Lipowe Pani Anna

 

 

Tak wygląda proceder podrzucania śmieci przy wiatach śmietnikowych u zbiegu ulic Leśna, Aleje Lipowe. Ponad 8 miesięcy temu jeden z mieszkańców zarejestrował ten proceder. Uwaga! Słaba jakosć nagrania.

 


 

 

 

 

Na odpowiedź mieszkańcy będą musieli poczekać kilka dni, gdyż obecnie burmistrz przebywa na urlopie. Korzystając jednak z możliwości rozmowy z prezes ekoPionki Dorotą Sadurską dowiedzieliśmy się, że problem jest notoryczny i wiąże się głównie z podrzucaniem śmieci.

 

- Te trzy wiaty były zawsze miejscem problemowym. Porzucanie odpadów pod wiatami jest tam notoryczne, ze względu na duże skupisko rodzin korzystających z wiat jak i bezpośrednią możliwość podjazdu samochodem. Odpady z tego miejsca wielokrotnie były już sprzątane na koszt miasta i na koszt właścicieli. Dlatego w chwili obecnej zwołam w trybie pilnym spotkanie właścicieli wiat w tym miejscu, byśmy wspólnie zadecydowali jak rozwiązać zaistniałą sytuację. – mówi prezes ekoPionki Dorota Sadurska

 

 

 

  
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
kto nie ma umowy na odpady chyba łatwo zweryfikować w dobie komputerów i wysłać nakazy macie narzędzia trzeba tylko chcieć po prostu słabi urzędnicy na dobrych pensjach.podobna sytuacja z poborem wody na czarno moje monity nie skutkowały tr
teraz trzeba powołać sztab kryzysowy a to takie proste za nie udaczników urzędników nikt tego nie zrobi po prostu wymieniać na lepszych cała filozofia.
14-02-2020, 09:47:12
+ 24
- 7
odpowiedz
Tylu mieszkańców jest wokół i nie ma możliwości zatrzymać pajaca na gorącym uczynku ?!
14-02-2020, 10:18:56
+ 16
- 8
odpowiedz
VIP
Czy jest ktoś , komu udało się załatwić sprawę u pionkowskich urzędników ? Mnogo ich , jak mrówek , a spychologia i arogancja wobec petenta na każdym kroku . Czego oczekiwać na prowincji , skoro w Sejmie pokazują środkowy palec ?
Dodane obrazki:
15-02-2020, 09:22:24
+ 32
- 6
odpowiedz
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook