Dzisiaj jest poniedziałek, 10 grudnia 2018 r., 344 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Koniec modernizacji basenu. Otwarcie już w najbliższy czwartek
Dodał: MaG, 14-11-2017 19:22, odsłon: 10681
ilustracja
ilustracja

Modernizacja systemu uzdatniania wody na basenie dobiegła końca. Pomyślnie również przebiegły badania wody wykonane przez sanepid. Z basenu w Pionkach będzie można korzystać już od najbliższego czwartku.

Remont instalacji basenu podzielono na dwa etapy. Główne zadanie to modernizacja systemu uzdatniania wody, której koszt to niespełna 320 tys. zł. W jej zakres wchodzą m.in.: wprowadzenie szeroko rozumianej automatyki na pionkowskiej pływalni, modernizacja  sposobu zasilania i cyrkulacji basenowej (przepływ 4 razy zamiast 1,5 razu na dobę).


W trakcie realizacji zadania wynikły dodatkowe roboty, które były konieczne do zapewnienia obsługi odpowiedniej jakości dla użytkowników. Ich koszt to niemal 44 tys. zł, a złożyły się na nie trzy zadania. Najważniejsze z nich to wyremontowanie dwóch pomieszczeń i utworzenie magazynu chemii do uzdatniania wody, skąd środki będą pobierane automatycznie, a także małego zaplecza sanitarnego dla pracowników. Kolejny krok to wykonanie instalacji zasilającej brodziki ze studnią dozującą podchloryn wapnia, a ostatni to montaż nowych drabinek zejścia do wody ze stali nierdzewnej.


Według informacji Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki otwarcie basenu dla mieszkańców nastąpi już w najbliższy czwartek. Harmongoram zajęć znaduje się TUTAJ

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook