Dzisiaj jest środa, 20 marca 2019 r., 79 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Koncert Ireny Santor podczas III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka
Dodał: MaG, 04-04-2018 13:23, odsłon: 2162
Irena Santor fot. Ewa Modestowicz
Irena Santor fot. Ewa Modestowicz

Niespełna trzy tygodnie dzielą mieszkańców Pionek i okolic od trzeciej edycji Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego. Podczas Gali Finałowej wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zapraszamy w dniach 20-21 kwietnia do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach na III Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod honorowym patronatem Andrzeja Piasecznego. W piątek (20 kwietnia) zapraszamy na otwarte przesłuchania wokalne, które zaczynają się od godz. 10.00. Tego dnia wystąpią uczestnicy konkursu wokalnego (którzy do 30 marca dostarczyli kompletne zgłoszenia). Do 11 kwietnia na stronie www.cal.pionki.pl zostanie zamieszczony harmonogram przesłuchań.

Uczestnicy konkursu zmierzą się z repertuarem polskiej muzyki rozrywkowej powstałej w latach 1957-1990. Przypominamy, nasz festiwal ma na celu popularyzację muzyki z okresu, kiedy płyta winylowa była najpopularniejszym nośnikiem dźwięku, a w Pionkach prężnie działała tłocznia płyt gramofonowych.


- Zapraszamy serdecznie na salę widowiskową, gdzie będziemy mogli obserwować zmagania solistów, którzy przyjadą do Pionek z różnych zakątków naszego kraju. Wysłuchamy w ich wykonaniu hitów polskiej muzyki rozrywkowej – zaprasza w imieniu organizatorów festiwalu Marta Maciejczyk Inspektor ds. informacji turystycznej oraz nadzoru i promocji Izby Czarnej Płyty


W sobotę (21 kwietnia) podczas Gali Finałowej, która rozpocznie się o godz.16.00 zaprezentują się finaliści konkursu wokalnego odbiorą nagrody, statuetki i dyplomy. Zdobywcy pierwszych miejsc oraz Grand Prix festiwalu wystąpią przed nami na scenie.


Gwiazdą tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki z Czarnego Krążka będzie niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor.

 


Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na scenie w CAL  recital PUNKT WIDZENIA. W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności. Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.


- Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki – dodaje Marta Maciejczyk

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Bilety na Galę Finałową w cenie 30 zł dostępne są w kasie Centrum Aktywności Lokalnej od 4 kwietnia (w godz. 9.30 - 17.30). Ilość biletów ograniczona.

 

 

   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook