Dzisiaj jest środa, 29 stycznia 2020 r., 29 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
Kolejny budynek nad Stawem Górnym zyska nowy blask
Dodał: MaG, 05-07-2019 09:00, odsłon: 4382
fot.UMP
fot.UMP

Pod koniec czerwca został rozstrzygnięty przetarg na rewitalizację budynku gastronomicznego nad Stawem Górnym w Pionkach. Wykonawcą będzie PHU SYLWER Trzos, który za kwotę 2.660.000,00 zł zrealizuje to zadanie.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Modernizacja budynku realizowane jest w ramach projektu „Modernizacja infrastruktury nad Stawem Górnym w Pionkach szansą na eliminację zjawisk kryzysowych oraz ożywienie społeczno-gospodarcze”.


- Modernizacja przewiduje rozwój  infrastruktury technicznej dostosowanej do potrzeb mieszkańców, zwiększenie walorów turystycznych miasta oraz stworzenie warunków do rozwoju sportu, kultury i rekreacji, co korzystnie wpłynie na takie dziedziny jak zatrudnienie, rozwój regionalny, edukacja, środowisko, transport czy kultura. - informuje Urząd Miasta Pionki


Obecnie budynek A składa się z jednej kondygnacji i stanowi jedynie zaplecze dla Ośrodka Sportu i Rekreacji Staw Górny. Do istniejącego budynku zostanie dobudowane piętro, nastąpi wymiana ślusarki okiennej oraz drzwiowej, obiekt zostanie wyposażony w przyłącza i w instalacje sanitarne, elektryczne, teletechniczne oraz w wentylację mechaniczną. Dodatkowo budynek zostanie ocieplony, a wnętrze obiektu i elewacja zostaną wykończone.  


Na parterze budynku znajdować się będzie blok sanitarno-szatniowy ogólnodostępny, toaleta przystosowana dla osób z niepełnosprawnością ruchową, pomieszczenie dla matki z dzieckiem, a także w części zaplecza wypożyczalnia sprzętu, pokój socjalny dla ratowników oraz pokój medyczny. Piętro budynku przeznaczone będzie pod strefę społeczną, w tym lokal gastronomiczny  z zapleczem, pomieszczenie wielofunkcyjne oraz taras użytkowy lokalu gastronomicznego.

 

Termin zakończenia realizacji zadania zaplanowano do  31 lipca 2020 roku

 

  
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Brawo nowy burmistrz ! Brawo lokalni samorządowcy !

Przydałaby się jeszcze jakaś marina, bo i jachtów coraz więcej.

Dodane obrazki:
05-07-2019, 18:50:20
+ 12
- 14
odpowiedz
Szkoda tych pieniędzy.Sam zbiornik jest tak zaniedbany i zamulony, że za kilka lat będzie zwykłym bajorem pełnym śmierdzących odpadów.I nikogo to nie interesuje. Pozdrawiam radnych miasta ktorych w ogóle to nie obchodzi.Uważają że ładne jest tylko to co widać.
05-07-2019, 19:51:07
+ 24
- 18
odpowiedz
Amator
Ho,ho,ho, tempo zabójcze. Nowe władze sa zaledwie o listopada i przez pół roku napisały projekty i zdobyły pieniądze na rewitalizację budynku Stacji Pomp na Stawem, remontu Fabrycznej, a teraz na kolejny budynek na Stawem. Niebawem skutecznośc jeszcze wzrosnie, bo w kolejce czeka projekt dotyczacy zieleni miejskiej, tak szanowna redakcjo? Będzie mozna się lansować na tle dużych, tekturowych czeków z wypisaną kwotą. A tymczasem niedługo będziemy obchodzić ósmą chyba miesięcznice nieusunięcia bud z Pl.Konstytucji.
05-07-2019, 21:23:57
+ 25
- 9
odpowiedz
Najlepiej podpiąć się pod kogoś i pić śmietankę a drogę po ostatniej burzy odwalić i się cieszyć z sukcesów.Tak trzymać Panie BURMISTRZU IPanie przewdniczący Komisji Szałabaj.
06-07-2019, 21:10:19
+ 18
- 23
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook