Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank marzec
Kolejne 600 tysięcy na cmentarz. Miasto chce wybudować kolumbaria
Dodał: MaG, 15-06-2018 12:36, odsłon: 4060
fot.archiwum
fot.archiwum

Ponad 600 tysięcy złotych będzie kosztowała budowa kolumbariów na terenie nowej części cmentarza komunalnego przy ulicy Kozienickiej. Miasto planuje również zwiększenie planu dochodów o kolejne 100 tysięcy z tytułu sprzedaży miejsc do pochówku.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Setki tysięcy na kolumbaria  

Na najbliższą sesję Rady Miasta burmistrz Romuald Zawodnik planuje przedłożyć propozycję radnym o zwiększeniu środków na budowę cmentarza o kwotę 626 tysięcy.

Pieniądze mają zostać przeznaczane na budowę żelbetowego muru o wysokości 3 metrów z zadaszeniem i barierką żelbetową będącego miejscem montażu prefabrykowanych kolumbariów. Na ten cel ma zostać przeznaczona kwota w wysokości 490 tysięcy złotych.  Kolejne 136 tysięcy pochłonie dostawę i montaż połowy zaprojektowanych prefabrykowanych kolumbarium w ilości 153 sztuk montowanych we wcześniej wybudowanej betonowej niszy.  

W projekcie uchwały znalazła się również kwota 100 tysięcy złotych, która ma pochodzić ze sprzedaży miejsc do pochowków  w części zostanie przeznaczona na sfinansowanie na zadania z zakresu zarządzania cmentarzem i wyniesie 20 tysięcy. Pozostałe 80 tysięcy ma zostać przeznaczonych na budowę kwater do pochówków.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Przeceiż tu ktoś tych radnych to ma za idiotow. Podnosili łapy do góry za dwoma milionami bo im wmawiano, że to wysatrczy aby pochówki w marcu mogły sie odbywać. Dzisiaj już minelo trzy miliony i termin nie znany. Kolubaria będzie budował za 600 tys. Tu się bez lekarze nie obędzie.
15-06-2018, 15:17:14
+ 92
- 97
odpowiedz
KONDOR jakich radnych? Ta większość wzmocniona Pacanem i Łyżwą kooperująca z Zawodnikiem jest odpowiedzialna za powyższe cmentarne fanaberie. To nie wszystkie cmentarne środki na KREDYT o które wystąpi Zawodnik bo może jakieś źródła znowu wybiją, może klimatyzację Zawodnik na komunalnym zaprojektuje? Kto bogatemu, oczywiście nie za swoje zabroni??

Panie Zawodnik do tej pory tylko występ z liściem w CAL-u "wyszedł" panu a tak to same PORAŻKI!
15-06-2018, 16:34:45
+ 91
- 95
odpowiedz
Tusku, nie wspominaj tego pacana jako szefa komisji budżetowej. On powinien oddać diety z całej kadencji. Przez takich własnie ludzi pchających się do koryta mamy co mamy że jakaś nieodpowiedzialna jednostka pomiata całym miastem.
15-06-2018, 16:46:46
+ 89
- 93
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook