Dzisiaj jest sobota, 17 listopada 2018 r., 321 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Ewelina Flinta wystąpi w CAL!
Dodał: MaG, 20-11-2017 11:03, odsłon: 6299
Znana wokalistka Ewelina Flinta będzie gościem specjalnym Koncertu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w czwartek 1 grudnia o godz. 18.00 w   Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.
Znana wokalistka Ewelina Flinta będzie gościem specjalnym Koncertu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w czwartek 1 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Znana wokalistka Ewelina Flinta będzie gościem specjalnym Koncertu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w czwartek 1 grudnia o godz. 18.00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Organizatorem koncertu jest Szkoła Muzyczna I Stopnia w Kozienicach – Oddział Zamiejscowy w Pionkach. 1 grudnia, podczas Koncertu Muzyki Filmowej, przed pionkowską publicznością wystąpią uczniowie, absolwenci, a także nauczyciele szkoły oraz gość specjalny - Ewelina Flinta.

 

- Koncert muzyki filmowej – to wydarzenie muzyczne, na które zapraszamy melomanów i miłośników muzyki filmowej. Pomysłodawcą i organizatorem koncertu jest Szkoła Muzyczna I st. w Kozienicach przy współpracy CAL w Pionkach. To drugie takie spotkanie w naszym mieście i cieszy się już ogromnym zainteresowaniem – informują organizatorzy

 

Wstęp wyłącznie za okazaniem darmowej wejściówki lub zaproszenia. Odbiór wejściówek w kasie CAL do 30 listopada w godz. 8:00 – 17:30.

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook