Dzisiaj jest niedziela, 19 sierpnia 2018 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Dziś zaczynamy ferie zimowe. Sprawdzamy ofertę CAL i MOK
Dodał: MaG, 15-01-2018 09:48, odsłon: 1498
Ilustracja przykładowa. Fot. freeimages.com
Ilustracja przykładowa. Fot. freeimages.com

Od poniedziałku 15 stycznia uczniowie z terenu Mazowsza rozpoczęli ferie zimowe. Przed nimi dwa tygodnie odpoczynku od szkoły, ale zima w mieście wcale nie będzie nudna. W Pionki24 przedstawiamy propozycję spędzenia wolnego czasu razem z CAL i MOK.

W okresie ferii dzieci i młodzież z Pionek nie muszą się wcale nudzić. Można przerwę zimową spędzić w MOK lub CAL. W każdej z tych instytucji wiele będzie się działo i każdy z najdzie coś dla siebie.

FIFA 2018 w CAL
Już od poniedziałku Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza wszystkich chętnych do udziału w piątych Mistrzostwach Pionek w grze FIFA 2018. W dniach 15 – 19 stycznia zorganizowane zostały również warsztaty z podstaw tkactwa dla dzieci i młodzieży, w wieku od 10 lat. W kolejnych dniach odbędą się również zajęcia z ekspresji manualnej dla dzieci w wieku 6-12 lat. Na poranek poranek z teatrem dla najmłodszych „Zima u Kubusia” CAL zaprasza najmłodszych już 21 stycznia o godzinie 11.00. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się TUTAJ.  

MOK ZAPRASZA NA FERIE
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolorowe i aktywne zimowe ferie od 15 stycznia. Na każdy dzień przygotowano szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i super zabawy. Podczas pobytu w MOK będą prowadzone warsztaty magiczno-przyrodnicze (prowadzone przez naukowców-animatorów z Lublina), odbędą się również warsztaty taneczne podczas, których zostanie wyłoniony „Mistrz Tańca”. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w maratonie tanecznym oraz otrzymać cenne nagrody. Dla dzieci ze szkół podstawowych przygotowany został kurs gotowania. W okresie ferii przewidziano również wycieczkę niespodziankę, która zaplanowana została na 24 stycznia.


Szczegółowy harmonogram zajęć, projekcji filmowych oraz warsztatów kulinarnych można sprawdzić TUTAJ. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook