Dzisiaj jest piątek, 15 lutego 2019 r., 46 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Dziś zaczynamy ferie zimowe. Sprawdzamy ofertę CAL i MOK
Dodał: MaG, 15-01-2018 09:48, odsłon: 1728
Ilustracja przykładowa. Fot. freeimages.com
Ilustracja przykładowa. Fot. freeimages.com

Od poniedziałku 15 stycznia uczniowie z terenu Mazowsza rozpoczęli ferie zimowe. Przed nimi dwa tygodnie odpoczynku od szkoły, ale zima w mieście wcale nie będzie nudna. W Pionki24 przedstawiamy propozycję spędzenia wolnego czasu razem z CAL i MOK.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W okresie ferii dzieci i młodzież z Pionek nie muszą się wcale nudzić. Można przerwę zimową spędzić w MOK lub CAL. W każdej z tych instytucji wiele będzie się działo i każdy z najdzie coś dla siebie.

FIFA 2018 w CAL
Już od poniedziałku Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach zaprasza wszystkich chętnych do udziału w piątych Mistrzostwach Pionek w grze FIFA 2018. W dniach 15 – 19 stycznia zorganizowane zostały również warsztaty z podstaw tkactwa dla dzieci i młodzieży, w wieku od 10 lat. W kolejnych dniach odbędą się również zajęcia z ekspresji manualnej dla dzieci w wieku 6-12 lat. Na poranek poranek z teatrem dla najmłodszych „Zima u Kubusia” CAL zaprasza najmłodszych już 21 stycznia o godzinie 11.00. Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się TUTAJ.  

MOK ZAPRASZA NA FERIE
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolorowe i aktywne zimowe ferie od 15 stycznia. Na każdy dzień przygotowano szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i super zabawy. Podczas pobytu w MOK będą prowadzone warsztaty magiczno-przyrodnicze (prowadzone przez naukowców-animatorów z Lublina), odbędą się również warsztaty taneczne podczas, których zostanie wyłoniony „Mistrz Tańca”. Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w maratonie tanecznym oraz otrzymać cenne nagrody. Dla dzieci ze szkół podstawowych przygotowany został kurs gotowania. W okresie ferii przewidziano również wycieczkę niespodziankę, która zaplanowana została na 24 stycznia.


Szczegółowy harmonogram zajęć, projekcji filmowych oraz warsztatów kulinarnych można sprawdzić TUTAJ. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook