Dzisiaj jest wtorek, 26 września 2017 r., 269 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
Dzie Chłopaka Koszulki - WszystkoBlisko
Dwumiesięczne opóźnienie remontu ulic Reja i Willowej
Dodał: JaW, 17-07-2017 11:50, odsłon: 16665
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Planowane na połowę lipca zakończenie przebudowy ulic Reja i Willowej będzie musiało poczekać do września. - Podpisany został aneks do umowy z wykonawcą. Jednym z głównych powodów opóźnienia jest remont gazociągu na ulicy Willowej – mówi Piotr Stolarski, kierownik Wydziału Inwestycji i Ochrony Środowiska w UM.

Remont ulic Reja i Willowej rozpoczął się w drugiej połowie maja. Planowano, że inwestycja zakończy się w połowie lipca. Okazuje się, że została odsunięta w czasie o dwa miesiące. Przebudowa oznacza położenie blisko 700 metrów nawierzchni asfaltowej, budowę chodnika, a dodatkowo wykonywany jest remont kanalizacji i gazociągu. Właśnie ta druga sprawa spowodowała, że inwestycja ma zakończyć się ostatecznie w połowie września.

 

Przebudowa ulic Reja i Willowej będzie kosztowała lokalny samorząd blisko 1,2 miliona złotych. Wykonawcą robót jest firma Marcbud z Kamyka w gminie Pionki.

 

 

Na ulicy Reja dodatkowo wykonywany jest remont kanalizacji. Nowa nawierzchnia powinna pojawić się najpóźniej do połowy września.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!!
SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNY SEZON ZUMBY!!! ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ WE WTORKI I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM O GODZ.18.START 05.09.(WTOREK). JEŚLI C...
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
SPRZEDAM MIESZKANIE NA ALEJACH LIPOWYCH
Sprzedam mieszkanie na Alejach Lipowych 11/24 o powierzchni 55,8 metra kwadratowego, 1 piętro, 2 pokoje z kuchnią, łazienka i WC osobno, centralne ogrzewanie, m...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook