Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Czy w Proch Pionki dojdzie do zmiany trenera?
Dodał: MaG, 21-06-2018 19:55, odsłon: 1825

Kto będzie trenerem Prochu Pionki i czy w ogole dojdzie do zmiany? Odpowiedzi na to pytanie poznamy dopiero w piątek wieczorem. Dotychczasowy szkoleniowiec, Mariusz Sztobryn podał się do dymisji, co jeszcze nie oznacza, że będzie ona przyjęta.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Przypomnijmy, że szkoleniowiec zajął z drużyną drugie miejsce. Awansu nie było, a goryczy dodał fakt, że ligę wygrały w bezpośrednim meczu wzmocnione rezerwy Radomiaka Radom. W pionkowskim klubie przyszedł moment, aby wszystko jeszcze raz dobrze przemyśleć i przeanalizować. Działacze muszą sobie zadać pytanie, czy rzeczywiście trener jest najbardziej winien takiego finiszu.
 
- W piątek mamy posiedzenie zarządu  i zakończenie sezonu. Będziemy rozmawiać z piłkarzami, będziemy też rozmawiać z trenerem i nie wykluczam, że to właśnie Sztobryn  w nowym sezonie będzie trenował nasz zespół. Rozmawiamy też z innymi kandydatami, ale wiele wyjaśni się w piątkowy wieczór - mówi Mirosław Lepa, prezes Prochu Pionki. 

Nie jest żadną tajemnicą, że pionkowscy działacze rozmawiają z innymi kandydatami. Bolesław Strzemiński brany był pod uwagę, ale tylko pod kątem gry w czwartej lidze. Ostatecznie ten doświadczony szkoleniowiec wylądował w Pilicy Białobrzegi.


Sporo mówiło się w ostatnich dniach o Robercie Rogala (ostatnio Zamłynie Radom), czy Pawle Potencie (ostatnio młodzież Radomiaka). Prezes Mirosław Lepa nie zaprzecza, ale dodaje: - Zmiany muszą być i na pewno dojdzie do rotacji w kadrze zespołu. Myślę, że pierwszeństwo do rozmów ma dotychczasowy szkoleniowiec.

 

Wszystko wyjaśni się w piątkowy wieczór.

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook