Dzisiaj jest sobota, 23 czerwca 2018 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Czarne pasy dla pięciu zawodników Centrum
Dodał: JaW, 07-08-2017 10:37, odsłon: 17694
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Pięciu zawodników pionkowskiego klubu Centrum Tang Soo Do ma od ubiegłej soboty czarne pasy Polskiej Federacji TSD. Wysoki poziom umiejętności podczas egzaminu w Warszawie potwierdzili Paulina Woźniak, Michał Borkowski, Aleksandra Grzywacz, Patryk Banaszek i Jakub Grzywacz. Wszyscy to wielokrotni medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Egzamin na czarne pasy Polskiej Federacji Tang Soo Do odbył się w ubiegłą sobotę (29.07) w Warszawie. Komisji egzaminacyjnej przewodził Master Marcin Kostyra 4 DAN – prezes Polskiej Federacji TSD.

 

Po kilkugodzinnej prezentacji wymaganych elementów technicznych promocje na czarny pasy uzyskała piątka zawodników KS Centrum: Paulina Woźniak – 2 DAN, Michał Borkowski – 2 DAN, Aleksandra Grzywacz – 1 DAN, Patryk Banaszek – 1 DAN, Jakub Grzywacz - 1 DAN.

 

- Wieloletnia sumienna praca na treningach i zawodach, pozwoliła naszym zawodnikom na osiągnięcie tak wysokiego poziomu umiejętności, którego symbolem jest czarny pas – podkreśla Dariusz Sułek, trener KS Centrum TSD Pionki.

 

Posiadacze czarnych pasów to najbardziej utytułowani zawodnicy w historii klubu, członkowie kadry Polski i wielokrotni medaliści imprez rangi mistrzowskiej, zarówno w walkach, jak i w konkurencjach technicznych.

 

 

Egzamin na czarne pasy 2 DAN zdali Paulina Woźniak i Michał Borkowski (z prawej), którzy z klubem Centrum związani są już prawie od dziesięciu lat.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook