Dzisiaj jest niedziela, 24 lutego 2019 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
Chcą znaleźć prace dla 380 osób i szukają wolontariuszy. Dołączysz?
Dodał: KamZap, 06-07-2018 10:13, odsłon: 1941
Fot. Organizatorzy
Fot. Organizatorzy

Fundacja United Way Polska poszukuje wolontariuszy z terenu powiatu radomskiego do realizacji projektu "Szansa na lepsze jutro", który ma na celu aktywizację zawodową 380 osób w trudnej sytuacji życiowej z woj. mazowieckiego (poza Warszawą).

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Misją Fundacji United Way Polska jest tworzenie szans i możliwości na poprawę życia osób w trudnych sytuacjach poprzez współpracę ludzi z różnych środowisk. United Way Polska jest członkiem międzynarodowej organizacji charytatywnej United Way obecnej w 41 krajach świata.

Jedną z realizowanych właśnie akcji jest  "Szansa na lepsze jutro". - Chcemy, żeby 380 osób w trudnej sytuacji życiowej z województwa mazowieckiego, w tym również powiatu radomskiego, znalazło pracę. Projekt ten nazwaliśmy "Szansa na lepsze jutro" i realizujemy go razem z Krajowym Centrum Pomocy – mówi Patrycja Jachna z Fundacji, która jest odpowiedzialna za wolontariuszy w Fundacji. Jak podkreśla, do zadań osób, które zdecydują się na pomoc w projekcie będzie należało przede wszystkim: wsparcie w rekrutacji osób do projektu, kontakt z uczestnikami projektu oraz pomoc w dotarciu na miejsce szkoleń oraz stały kontakt z koordynatorami w powiatach (doradcami zawodowymi, pracownikami socjalnymi, psychologami).

Oprócz samej satysfakcji z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi udział w projekcie jest szansą na rozwój i zdobycie nowych doświadczeń. – Oferujemy rozwój zawodowy w obszarze doradztwa, zarządzania projektami i realizacji projektów unijnych, a także dobrą atmosferę pracy, gdzie drugi człowiek jest najważniejszy – mówi Patrycja Jachna. – Ponadto każdy wolontariusz ma możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych i wyjściach integracyjnych w Warszawie oraz otrzyma zaświadczenie o wolontariacie – dodaje. Projekt potrwa do końca roku, jednak istnieje możliwość dalszej współpracy z Fundacją.

 


Jak się zgłosić?

Wszyscy zainteresowani powinni do środy 11 lipca wypełnić krótki formularz dla wolontariuszy, który znajduje się TUTAJ. Po wysłaniu swojego zgłoszenia Fundacja odezwie się w ciągu 3 dni. Ewentualne pytania należy kierować pod adres: p.jachna@unitedway.pl

Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook