Dzisiaj jest wtorek, 17 lipca 2018 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
Byli blisko podium. Suskowola unihokejem silna
Dodał: JaW, 16-05-2017 09:54, odsłon: 11557
Fot. archiwum prywatne
Fot. archiwum prywatne

Czwarte i piąte miejsce zajęły reprezentacje w unihokeju z Publicznego Gimnazjum w Suskowoli podczas XIX wojewódzkich finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tegoroczny turniej rozgrywany był w dniach 4-6 maja w Ciechanowie.

Od lat gimnazjaliści z Suskowoli należą do ścisłej czołówki Mazowsza w unihokeju. Nie inaczej było i w tym roku. Szkolne reprezentacje dziewcząt i chłopców bardzo dobrze poradziły sobie w eliminacjach i w dniach 4-6 maja reprezentowały gminę Pionki podczas wojewódzkich finałów XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Drużyna dziewcząt w fazie grupowej pokonała rówieśniczki z Józefina 4:0 i Mniszewa 2:0 oraz zremisowała 1:1 z Piasecznem. W półfinale gimnazjalistki z Suskowoli przegrały pechowo 0:1 po rzutach karnych z zespołem PG Siedlce i ostatecznie w stawce ośmiu drużyn zajęły czwarte miejsce.

 

Zespół grał w składzie: Karolina Mąkosa, Oliwia Misalska, Martyna Zagożdżon, Joanna Lenarczyk, Weronika Zawadzka, Amelia Szewczyk, Zuzanna Korcz, Paulina Zawadzka, Wiktoria Mizerska, Julia Żarłok, Wiktoria Muniak, Weronika Muniak.

 

 

Drużyna chłopców wróciła z wojewódzkich finałów XIX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej z piątym miejscem.

 

Tylko nieco gorzej poszło chłopcom, który ostatecznie zajęli piąte miejsce. Turniej rozpoczęli niezbyt dobrze, bo od remisu 0:0 z PG Czerwin oraz dwóch porażek 2:5 z Łochowem i 1:5 z Zielonką. Potem było już znacznie lepiej. W fazie pucharowej udało się pokonać 11:1 Gąsocin oraz 2:1 Czerwin.

 

Zespół zagrał w składzie: Michał Warzecha, Kacper Molenda, Wiktor Warchoł, Kacper Brodowski, Kacper Rokita, Patryk Zagożdżon, Adrian Pachlerski, Filip Miękus, Wiktor Korycki, Ernest Brodowski, Szymon Oko.

 

Trenerami i opiekunami obu zespołów są nauczyciele wychowania fizycznego, Karol Śmietanka i Adrian Pachocki.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook