Dzisiaj jest czwartek, 20 września 2018 r., 263 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
[DRON WIDEO-ZDJĘCIA]Była wspólna zabawa i tańce do późnego wieczora. Zobacz jak bawili się mieszkańcy Krasnej Dąbrowy
Dodał: MaG, 04-07-2017 08:00, odsłon: 18729
Fot. Kolorowe Pudełko
Fot. Kolorowe Pudełko

Mimo kiepsko zapowiadającej się pogody wspólna zabawa rozpoczęła się punktualnie. W niedzielę 2 lipca odbył się już III Festyn Rodzinny w Krasnej Dąbrowie. Mamy dla was zdjęcia oraz krótkie wideo z lotu ptaka.

 

- Tym razem było to bardzo udane powitanie lata, choć pogoda płatała figle od rana, to jednak wszystko się świetnie udało – mówią organizatorzy festynu.

Całą imprezę przygotowali społecznie mieszkańcy Krasnej na czele z Sołtysem, którzy z roku na rok nie tylko się bawią ale także bezinteresownie angażują w organizację i obsługę tego wydarzenia. Jak na lokalny festyn przystało na  stołach nie zabrakło ciast, bigosu, smalcu czy domowego chleba a wszystko, to dzięki gospodyniom z Krasnej.

Oficjalnego otwarcia festynu dokonał wójt Gminy Pionki Mirosław Ziółek, który życzył wszystkim dobrej zabawy. O dobry humor i zabawę zadbały przedszkolaki z Kolorowego Pudełka z Pionek. Występ najmłodszych uwieńczony został gromkimi brawami.

 

Na placu nie zabrakło również zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach oraz zajęć z animatorami i konkursach z nagrodami. Strażacy z OSP Laski również mieli swoje 5 minut. Dla najmłodszych wykonali krótki pokaz gaszenia symulowanego pożaru.

 


Inicjatywę mieszkańców wsparła finansowo Gmina Pionki oraz prywatni sponsorzy. Było bardzo wesoło, nikt z pewnością się nie nudził a zabawa oraz tańce trwały do późnych godzin wieczornych.

 

Każdy uczestnik w trakcie wspólnego świętowania mógł liczyć

na darmowe przejazdy bryczką, kucykiem czy traktorem.

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook