Dzisiaj jest piątek, 15 lutego 2019 r., 46 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Anna Mucha, Janusz Chabior i Joannę Kos-Krauze. Zapraszamy na Kameralne Lato 2018
Dodał: MaG, 29-06-2018 15:53, odsłon: 1702
fot.CAL
fot.CAL

Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach po raz kolejny partneruje Kameralnemu Latu. Na międzynarodowych warsztatach filmowych o nazwie SPOTLIGHT (których celem jest realizacja spotu społecznego w kilka dni) zobaczymy naszych dwóch reprezentantów Grupy Filmowej CAL. Kamila Siwczyka oraz Kubę Wierzbickiego.

 

Współpraca przy produkcji profesjonalnego spotu, ze specjalistami z branży filmowej będzie dla nich niezwykle cennym doświadczeniem. Trzymamy kciuki za efekty ich pracy.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

11 edycja największej filmowej imprezy w rejonie już od najbliższej niedzieli. Wszystkich sympatyków filmu i dobrej zabawy zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem, bo warto zarezerwować sobie kilka chwil w nadchodzącym tygodniu.

Do wyboru mnóstwo pokazów filmowych krótkometrażowych, ale także pokazy specjalne filmów pełnometrażowych. Do obejrzenia filmy w trzech Konkursach filmowych oraz projekcje plenerowe. Mnóstwo edukacji filmowej i spotkań ze znanymi osobistościami filmu.

Obok Anny Muchy zobaczymy Janusza Chabiora, czy Joannę Kos-Krauze. Poza elementami warsztatowo-edukacyjnymi koncerty wielki piknik na otwarcie imprezy oraz realizacja dużej sceny historycznej na żywo. Będzie można obejrzeć Annę Muchę w napadzie na bank.  Wszystko blisko i tuż za rogiem, Kameralne Lato zaprasza do Radomia.
 
Szczegółowy program na stronie: kameralnelato.pl

We wtorek 2 lipca od godziny 17:00 zapraszamy do Zespołu Szkół Budowlanych na kilka dobrze spędzonych godzin w ramach warsztatów animacji poklatkowej "Stop motion vinyl." Celem warsztatu będzie nauka tworzenia filmu animowanego za pomocą kamery. Efektem pracy będzie film z motywem czarnej płyty. Zapisy na te warsztaty nadal trwają, dlatego wszyscy chętni proszeni są o przesłanie zgłoszeń pod adres: biuro@filmforum.pl

We środę natomiast od 15:30 zapraszamy do MCSW ELEKTROWNIA na pokaz filmów Grupy Filmowej CAL.

 

Poza krótkimi ćwiczeniami uczniów Grupy Filmowej CAL, zobaczymy m.in. film. pt. "Bombowy Vlog". Efekt pracy wakacyjnych warsztatów z 2017 roku. Wstęp wolny.


Dla tych, którzy nie będą mogli wybrać się w najbliższym czasie do Radomia, zapowiadamy, że już 14 lipca o godz. 21:30 w ramach pokazu plenerowego nad Stawem Górnym odbędzie się pokaz najlepszych filmów krótkometrażowych Festiwalu Kameralne Lato 2018.


Na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Festiwalu Kameralne Lato wstęp wolny.
Zapraszamy i zachęcamy do aktywnego wypoczynku! 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook