Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
(Zdjęcia) Ze Zwolenia popłynęła pomoc dla podopiecznych Przytuliska w Pionkach
Dodał: KamZap, 04-12-2018 09:03, odsłon: 1116
źródło: Facebook
źródło: Facebook

W niedzielę 2 grudnia pod kinem Świt w Zwoleniu grupa ludzi dobrej woli stworzyła magiczną atmosferę. Pomimo chłodnej aury zniechęcającej do wyjścia z domu ściągnęli przed kino tłumy. Celem zorganizowanej przez nich akcji była pomoc podopiecznym Przytuliskach w Pionkach. Wyniki zbiórki mówiły same za siebie.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Odzew mieszkańców Zwolenia był tak ogromny, że duży samochód musiał dwa razy kursować, żeby wszystko przewieźć do Pionkowskiego Przytuliska. W ciągu trzech godzin było to ponad 700 kg karmy mokrej i suchej, a do tego smycze, szelki, legowiska, koce i kołdry.

- Dzięki ogromnym sercom darczyńców psy z Przytuliska w Pionkach będą mogły przeżyć ten ciężki zimowy czas godnie, a my bez obaw patrzymy w przyszłość wiedząc, że nie jesteśmy sami w tej nierównej walce o poprawę losu tych , którzy sami nie poproszą o pomoc – przyznają inspektorzy i wolontariusze Pionkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

 

Na placu pojawił się również burmistrz Zwolenia Arkadiusz Sulima z żoną, którzy całym sercem kibicowali zorganizowanej przez młodych mieszkańców miasta akcji.

 

Wśród osób zaangażowanych w organizację zbiórki byli: wet. Michałowi Dzik oraz Karolina Majewska, Wiktoria Majewska, Karolina Dąbrowska, Justyna Drab, Beata Martynek-Wieczorek, Rafał Wieczorek, Karol Krawczyk, Mateusz Kowalczyk, KM Marszałek, Julia Pęksyk , Małgorzata Przybysz, Magda Procka, Renata Wolszczak i Hubert Przewłoka.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: KamZap
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook