Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017 r., 350 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
MyCener
[WIDEO, ZDJĘCIA] Zabawa pod gwiazdami. Bal 2017 w Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza
Dodał: JaW, 14-06-2017 20:53, odsłon: 13315
Fot. Jakub Wojtaszewski
Fot. Jakub Wojtaszewski

Środowy wieczór, to był wyjątkowy czas dla uczniów klas trzecich Publicznego Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza. Młodzież balem gimnazjalnym w symboliczny sposób żegnała się ze swoją szkołą. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć i relacji wideo z części oficjalnej w Pionki24TV.

Trzecioklasiści swój pierwszy poważny bal w życiu zaczęli punktualnie o godzinie 18 od tradycyjnego poloneza. Do tańca ruszyło blisko 60 uczniów z dwóch klas. Swoich wychowanków żegnały nauczycielki Anna Cybulska i Anna Kuśmirek.

 

W części oficjalnej życzenia składali Michał Latos z Rady Rodziców i burmistrz Romuald Zawodnik, a dyrektor Grzegorz Siek już po raz szesnasty mógł wypowiedzieć formułkę słyszaną w murach PG2 "Bal uważam za otwarty".

 

Dodatkową niespodzianką było to, że po "oficjalce" młodzież zatańczyła jeszcze popularny taniec zwany belgijką. Uczniowie klas trzecich z Gimnazjum nr 2 tradycyjnie bawili się w sali gimnastycznej swojej szkoły, którą wcześniej pieczołowicie przystroili. Nad wszystkimi górowały gwiazdy, a po bokach wisiały setki balonów. Zabawa w PG2 miała potrwać do północy.

 Skontaktuj się z autorem tekstu: JaW
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Czy ktoś potrafi racjonalnie mi wytłumaczyć po jakie licho gimnazja w Pionkach organizują te żenujące imprezy.
Mam znajomych w kraju, których dzieci kończą gimnazja... tak się sklada, że nikt o takich balach nie słyszał !
Co takiego siedzi w głowach RODZICÓW tych młodych ludzi, że napierają by wywalać kasę na głupią fanaberie !
Bale to są studniówki !!!
Koniec kropka !
15-06-2017, 01:30:07
+ 29
- 5
odpowiedz
VIP
Masz całkowitą rację, ta w moim przekonaniu NIEPOTRZEBNA feta / party wprowadza i sieje młodym ludziom tylko zamęt, powoduje silny stres po to tylko żeby zadowolić fanaberie starszych / widzów i rodziców naciąga na NIEPOTRZEBNE koszty a już kompletnie nie wiem po co i w jakim celu Pan Zawodnik tam się znalazł! Pytania retoryczne i dośc odważne - czy ten PAN zapłacił składkę, czy coś ze sobą przyniósł dla dzieci??? Bo to, że bawić się i tańczyć lubi, to prawie wszyscy doskonale wiedzą! Mam nadzieję, że w przyszłym roku mądrość MIESZKAŃCÓW odpowiednio oceni stare i wybierze NOWE mądre rozdanie.
15-06-2017, 11:09:57
+ 17
- 11
odpowiedz
VIP
Mam jeszcze pytanie do Redakcji Pionki24: dlaczego nie obublikowaliście w moim przekonaniu bardzo WAŻNEJ informacji o tym, że Burmistrz Miasta Pionki Romuald ZAWODNIK został - SKAZANY PRZEZ NIEZAWISŁY SĄD!!! Romuald Zawodnik winny zarzucanych mu czynów - tak w środę 07.06.2017 r. orzekł niezawisły Sąd Rejonowy w Zwoleniu II Wydział Karny i nie powiązaliście powyższego z Waszym artykułem: "Burmistrz rozbija bastion grupy referendalnej. - Zarzuty o melinie to kłamstwo – odpowiada Tosza"?
15-06-2017, 12:04:26
+ 15
- 11
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:WYDARZENIA-IMPREZY
ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SZUKAMY RECEPCJONISTKI DO HOTELU IMPERIUM
SZUKAMY RECEPCJONISTKI DO HOTELU IMPERIUM
Szukamy recepcjonistki do Hotelu Imperium w Pionkach   Kontakt:508-127-608791-444-747
ODSTĄPIE NOWO URZADZONA KAWIARNIE
ODSTĄPIE NOWO URZADZONA KAWIARNIE
Odstąpię nowo urządzoną kawiarnię, zlokalizowaną w Pionkach w galerii przy ulicy Radomskiej 2.   Więcej informacji pod numerem telefonu: 601-952-059
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
KOLOROWE PUDEŁKO ZATRUDNI NAUCZYCIELA
Przedszkole Kolorowe Pudełko w Pionkach PILNIE poszukuje nauczyciela do pracy z dzieckiem niepełnosprawnym.   Wymagania: - wykształcenie pedagogika spec...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook