STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
MyCener
(Zdjęcia) Remis Prochu na koniec rundy. Niezła pozycja na zimę
Dodał: MarBas, 20-11-2017 13:28, odsłon: 5598

Proch Pionki zremisował w sobotę na własnym obiekcie 1:1 z Centrum Radom. Była to ostatnia kolejka rundy jesiennej w lidze okręgowej. Tuż przed przerwą zimową Proch ma 34 punkty i traci tylko 3 oczka do lidera.

Spotkanie zaczęło się nieźle dla Prochu, bo już w 19. minucie wynik otworzył Krzysztof Bańcerowski. Gol padł po rzucie rożnym, piłkę z kornera dogrywał Mateusz Kołodziej. Do końca pierwszej połowy "biało-zieloni" mieli kilka dobrych okazji, aby podwyższyć prowadzenie. Żadnej z nich nie wykorzystali. W drugiej odsłonie to goście lepiej sprawowali się na boisku i zdołali wyrównać - po mocno przypadkowej akcji - w 58. minucie spotkania.

W sobotę Proch zanotował tylko jeden punkt, ale sytuacja w tabeli zwiastuje bardzo ciekawą wiosnę. Lider Mazowsze Grójec ma 37 punktów, tyle samo co wicelider - KS Warka. Na trzeciej lokacie plasują się rezerwy Radomiaka z dorobkiem 35 punktów, czwarty jest Proch (34), piąty Orzeł Wierzbica (33), a szósta Jodła Jedlnia-Letnisko (32). W czubie tabeli jest bardzo gęsto, co tylko sprzyja emocjonującym rozgrywkom. Na te trzeba jednak poczekać do wiosny.

Proch Pionki - Centrum Radom 1:1 (1:0)

Bramki: Bańcerowski (19.) - Wnuk (58.)

Proch: Majos - M. Szczepański, Kapusta, Jaroszek, Denkiewicz, Kozicki (82. Borzęcki), Kisiel, Kołodziej, Siwahla, Cierzuch (63. Nqabeni), Bańcerowski

Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Nie wierzę, normalnie - nie wierzę! Cud się stał! Jest wreszcie relacja tekstowa oraz fotorelacja z meczu Prochu!
Ciekaw jestem tylko, czy taka relacja by się w ogóle ukazała, gdyby ten ostatni mecz w rundzie jesiennej nie był na miejscu, tylko na wyjeździe gdzieś względnie daleko?