STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY
Fabryka Domów Bogucin
(Zdjęcia) Proch za burtą Pucharu Polski. Ćwierćfinał dla Oskara
Dodał: MarBas, 07-09-2017 08:09, odsłon: 18257

Proch Pionki przegrał u siebie w środę z Oskarem Przysucha 1:3 i odpadł z Mirax Pucharu Polski w 1/8 finału. Bramkę dla gospodarzy zdobył Mateusz Szczepański.

Proch miał do wyrównania rachunki z Oskarem za zeszłoroczny finał Mirax Pucharu Polski, kiedy to ekipa z Przysuchy wygrała po rzutach karnych. W środę jednak żaden z trenerów nie zamierzał wystawiać od początku najcięższych dział, a szansę na grę otrzymali także rezerwowi. W obliczu reformy IV ligi nie powinno to nikogo dziwić.

Pierwsza połowa spotkania należała do gości, którzy już w 19. minucie objęli prowadzenie. Gola strzałem głową zdobył po stałym fragmencie gry Cezary Zieliński. Do przerwy wynik się nie zmienił.

Lepiej, ale nie dali rady

Inaczej wyglądała druga część spotkania, zwłaszcza że obaj trenerzy dokonali kilku zmian. W 69. minucie Proch złapał kontakt po golu Mateusza Szczepańskiego.

Remisem zespół Mariusza Sztobryna cieszył się raptem 10 minut. W 79. minucie Patryk Gil dostał bardzo dobre podanie i w sytuacji sam na sam pokonał Majosa. Ostatni cios padł w 90. minucie - Paweł Kowalczyk dobijał rzut karny po tym, jak nie wykorzystał jedenastki.

Proch Pionki - Oskar Przysucha 1:3 (0:1)

Bramki: Szczepański (69.) - Zieliński (19.), Gil (79.), Kowalczyk (90.)

Proch: Majos - Denkiewicz, Kowalkowski, Jaroszek, Kapusta, Chrzanowski, Sałek, Kisiel, Kołodziej, Nqabeni, Bańcerowski

Oskar: Wieczorek - Włodarczyk, Moskwa, Zieliński, Nkwana, Witczak, Zagórski, Czarnota, Sapieja, P. Gil, Płuciennik

Znamy ćwierćfinalistów

W środę rozegrano wszystkie mecze III rundy Pucharu. Na placu boju zostało juz tylko osiem drużyn, czterech czwartoligowców, dwa zespoły z ligi okręgowej, po jednym z klasy A i B.

Broń Radom - Drogowiec Jedlińsk 4:0 (0:0)

Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi 1:1, rzuty karne 3:5

Młodzik Radom - Centrum Radom 0:6

KS Potworów - Polonia Iłża 1:3 (1:1)

Legion II Głowaczów - SKS Potworów 3:0 (1:0)

Iłżanka Kazanów - Szydłowianka Szydłowiec 4:1 (0:1)

Orzeł Wierzbica - LKS Promna 1:4 (1:2)

Skontaktuj się z autorem tekstu: MarBas