Dzisiaj jest sobota, 28 marca 2020 r., 88 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Komora Normobaryczna  NORMOBARIA zielony
[ZDJĘCIA] Pierwszy tydzień ferii w CAL. Warsztaty, pokazy filmowe i teatralne
Dodał: MaG, 14-02-2020 12:20, odsłon: 1216
fot.CAL
fot.CAL

Powoli kończy się pierwszy tydzień ferii zimowych. W Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach dzieci i młodzież miały możliwość udziału w warsztatach kreatywnych, pokazach filmowych oraz teatralnych.

W dniach 10 i 11 lutego odbyły się warsztaty współorganizowane z Kozinickim Parkiem Krajobrazowym pt. "Zwierzęca mozaika" oraz " Edukacyjny kalendarz przyrodniczy". 12 lutego odbyły się w CAL warszaty pszczelarskie z udziałem przedstawicieli Stowarzyszenia Pszczelarzy Puszczy Kozienickiej w Pionkach pt. " W sercu ula". Natomiast w czwartek 13 lutego odbyły się kolejne warsztaty kreatywne pt. " Wesołe klamerki". Tego samego dnia dzieci i młodzież miała okazję poznać tajniki fotografii.

 

14 lutego dzieci uczestniczyły w warsztatach pt. " Łapacz snów". Również dziś o godzinie 17.00 odbędzie się spektakl walentynkowy w wykonaniu uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Pionkach pt. " Miłość mi wszystko wyjaśniła". Każdego dnia w pierwszym tygodniu ferii dzieci korzystały z pokazów filmowych w Kinie za Rogiem w CAL.

 

 

To jeszcze nie koniec atrakcji. W niedzielę 16 lutego o godz. 11.00 odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pt. "Przygody Kubusia i Ancymona". Wstęp wolny.

 

W sumie w warsztatach i seansach filmowych wzięło udział około 200 osób (dzieci i młodzież).

 

- To niesamowite uczucie widzieć wspaniałe maluszki, które z ogromnym zaangażowaniem oddają się pracom plastyczym i kreatywnemu tworzeniu dzieł opartych na własnych pomysłach. Jestem pełen podziwu zarówno dla prowadzących zajęcia jak i dla uczestników. Dzieci podczas warsztatów były tak mocno zaangażowane, że ani przez chwilę nie pomyślały np. o użyciu telefonu. Bardzo dziękuję rodzicom i opiekunom dzieci, którzy od lat obserują naszą ofertę i z wyprzedzeniem czasowym zabiegają o miejsce dla swoich pociech. Zachęcam do udziału w kolejnych wydarzeniach – mówi dyrektor CAL Marcin Alot

 

 

Dyrektor Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach składa również serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację zajęć dla dzieci.  

 

 

 

 


Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
SAMONLINE - SKLEP SPOŻYWCZY Z DARMOWĄ DOSTAWĄ
PRZEJDŹ DO SKLEPU +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook