Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
(Zdjęcia) Marsz z Mikołajem przez puszczę
Dodał: MaG, 03-12-2018 17:38, odsłon: 939
Fot. LP
Fot. LP

W niedzielę 2 grudnia odbył się po raz 11 Mikołajkowy Marsz Nordic Walking na terenie Nadleśnictwa Kozienice, w którym wzięło udział ponad 200 osób.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

O godz. 10 ponad 200 fanów marszu z kijkami przybyło na polanę piknikową Królewskie Źródła. Po krótkiej rozgrzewce przygotowanej przez instruktora i propagatora sportu Henryka Motykę, uczestnicy marszu udali się na przygotowaną przez leśników trasę.

W wyjątkowej scenerii lasu przyprószonego  śniegiem, uczestnicy z mikołajkowymi akcentami (czapeczkami, szalikami  itp.) dotarli do Leśnego Przystanku Historia. Tu gospodarze obiektu: Lidia Wierzbicka reprezentująca ZHR i prof. Marek Wierzbicki z delegatury w Radomiu lubelskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej powitali uczestników marszu. O historii niepodległości, działaniach partyzanckich oraz edukacyjnej roli obiektu opowiadał Marek Wierzbicki. Następnie uczestnicy zostali zaproszeni do zwiedzenia izb w Leśnym Przystanku Historia.

Po powrocie na polanę piknikową na uczestników czekał gorący poczęstunek oraz mikołajkowa niespodzianka - turystyczny plecak. Następnie odbyło się losowanie nagród takich jak kosze na grzyby i książki, które przekazała Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu. Rozdano również 5 płyt przekazanych przez Radio Rekord z Radomia.

Lidia Zaczyńska 
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook