0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | BLOGI | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | ROZKŁADY JAZDY | FORUM
MyCener
[ZDJĘCIA] Czarnej serii ciąg dalszy. Po słabym meczu Proch na aucie Pucharu Polski
Dodał: JaW, 19-04-2017 09:14, odsłon: 10387

Nie idzie w lidze, nie idzie i w Pucharze Polski. We wtorek w meczu I rundy na szczeblu Mazowsza piłkarze Prochu Pionki po słabej grze wysoko przegrali 0:3 na własnym boisku ze Spartą Jazgarzew.

"Biało-zieloni" udanie prezentowali się w okręgowym Pucharze Polski. Pokonali 3:2 na wyjeździe Drogowca Jedlińsk, który jest liderem Ligi Okręgowej. Sprawili niespodziankę eliminując 2:1 w półfinale Broń Radom, a finał przegrali dopiero po serii rzutów karnych z Oskarem Przysucha. We wtorek w meczu I rundy już na szczeblu Mazowsza nie mieli żadnych szans ze Spartą Jazgarzew.

Goście bardzo szybko udowodnili, że nie przyjechali do Pionek na wycieczkę. Już w 2. minucie dobre dośrodkowanie z prawej strony dał Michał Jagodziński, a akcję celnym strzałem głową wykończył Bartosz Orłowski. Piłkarze z Jazgarzewa byli lepsi pod każdym względem i swoją wyższość udowodnili dwoma kolejnymi bramkami w drugiej połowie. Proch przez całe 90 minut oddał tylko jeden celny strzał, którego autorem w końcówce był Erwin Kisiel.

Piłkarze trenera Mariusza Sztobryna nie wygrali meczu o stawkę już od ponad pół roku. Ostatnie zwycięstwo zanotowali 12 października 2016, kiedy pokonali 2:1 na własnym boisku Broń Radom w spotkaniu 1/2 okręgowego Pucharu Polski.

Proch Pionki – Sparta Jazgarzew 0:3 (0:1), Bartosz Orłowski 2, 60, Jakub Pastusiak 84.

Proch: Zawodnik – P.Gromski, Kapusta, Kowalkowski, Denkiewicz – Sałek, Kisiel – Kozicki (46 Czerski), Bawor (88 Kołodziej), Borzęcki (46 Szczepański) – Sekuła (65 Cierzuch).