Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2019 r., 169 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
[WIDEO] Wyjątkowy pokaz Szkółki Tanecznej RELEVE
Dodał: MaG, 11-06-2018 07:43, odsłon: 1616
fot.Archiwum prywatne
fot.Archiwum prywatne

Były nagrody, upominki dla tancerzy i specjalne podziękowania dla rodziców. W czwartek 7 czerwca w Centrum Aktywności Lokalnej odbyły się uroczyste pokazy taneczne taneczne nowopowstałej w naszym regionie Szkółki Tanecznej RELEVE pod kierownictwem Pani Martyny Treter.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Gala podsumowująca dokonania młodych adeptek RELEVE odbyła się w Sali widowiskowej Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. - Chciałabym serdecznie podziękować Panu Marcinowi Alotowi i Pracownikom CAL Pionki za wsparcie i pomoc w zorganizowaniu Gali Finałowej Szkółki Tanecznej RELEVE. Wielkie Dzięki !"– dziękowała podczas gali instruktor Martyna Treter

 

Uroczystość rozpoczęła najmłodsza grupa Szkółki Tanecznej, której baletnice zaprezentowały układ taneczny opracowany przez ostatnie miesiące.

 


Następnie przyszła kolej na najstarszą z grup - grupę sportową. Dzieci zaprezentowały układ taneczny, który trenowały juz od września ubiegłego roku. Wynikiem ich starań był czterodniowy  wyjazd w kwietniu na IV Międzynarodowe Konfrontacje Baletowe w Kołobrzegu. Debiut na wielkiej scenie  zakończył się sukcesem w postaci zajęcia 4 miejsca i Nagrody Specjalnej !

 


Dla tych, którzy nie mogli nam towarzyszyć podczas wycieczki odbyła się projekcja filmu - relacji z zawodów w Kołobrzegu.

 

Gala zakończyła się wręczeniem dyplomów, nagród i upominków dla tancerzy a także specjalnych  podziękowań dla rodziców, którzy wspierają działalność  Szkółki Releve od pierwszych dni jej powstania.

   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
Witam czy to znaczy że każdy prywaciarz może przyść do CAL i zrobić sobie impreze na scenie i dużej sali z nagłośnieniem, nie trzeba być stowarzyszeniem szkołą ...można tak wejść z ulicy???
11-06-2018, 11:27:23
+ 12
- 42
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook