Dzisiaj jest piątek, 22 marca 2019 r., 81 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[WIDEO, FOTO] "Kiedy pasja staje się życiem". Wyjątkowe widowisko Tang Soo Do
Dodał: MaG, 20-06-2018 16:44, odsłon: 1881
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Wyjątkowy pokaz umiejętności i gość specjalny. W poniedziałek Klub Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki podsumował sezon 2017/18. Uroczysty i dość widowiskowy pokaz odbył się Centrum Aktywności lokalnej.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dwie imprezy międzynarodowe, dziesięć imprez sportowych i najwyższe miejsca na podium. Zawodnicy  Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do mocno pracowali na swoje indywidualne osiągnięcia oraz całego klubu. Nie byłoby to możliwe bez wytężonej pracy, zaangażowania zawodników oraz opiekunów. W poniedziałek trener klubu Dariusz Sułek zaprosił mieszkańców Pionek i okolic do Centrum Aktywności Lokalnej na wyjątkowy pokaz a zarazem podsumowanie sezonu 2017/18.

 

Podczas widowiska na scenie najmłodsi wychowankowie klubu

zaprezentowali swoje umiejętności


Widowisko podzielone zostało na dwa bloki. W pierwszym bloku zaprezentowali swoje osiągnięcia i umiejętności najmłodsi klubowi adepci , które w dużej mierze są formą rozwoju i zabawy poprzez sport.  Zgromadzona publiczność razem z uczestnikami mogła prześledzić ścieżkę szkolenia jaka jest realizowana w klubie już od najmłodszych lat.


Gościem specjalnym pokazów był  ksiądz Stanisław Sikorski, który przez wiele lat trenował karate i jak stwierdził obecny trener klubu Dariusz Sułek był dla niego wzorem i mistrzem.


- Dziękuję wszystkim, którzy się tu zebrali, bo to wyjątkowy i piękny dzień. Spotkaliśmy się tutaj pod hasłem Tang Soo Do „Kiedy pasja staje się życiem”. Pokazaliśmy tutaj wszyscy pasję i ci najmniejsi i ci najwięksi i ci, którzy mają ponad 50 lat ale również Państwowo, którzy wspierają swoje pociechy – mówił trener Dariusz Sułek – Mam nadzieję, że ta pasja, którą razem sobie zaszczepiamy pozostanie w nas na zawsze i będzie życiem lub jego częścią – dodał trener

 

Gościem specjalnym wydarzenia był ksiądz Stanisław Sikorski, który jeszcze trzy lata temu sam czynnie trenował karate


W podsumowaniu nie zabrakło również nagród, wyróżnień i pamiątkowych dyplomów  dla uczestników, którzy w sposób wyjątkowy zaprezentowali się w trakcie całego sezonu. Zawodnicy w różnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary ale jedna osoba zasłużyła na jeden wyjątkowy. Była to Aleksandra Grzywacz, która otrzymała przechodni puchar dla najlepszego z najlepszych zawodników Klubu Sportowego Tang Soo Do.

 

 

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook