0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Porażka na koniec. Szykują się zmiany w Prochu?
Dodał: MaG, 18-11-2019 10:41, odsłon: 1092

Porażką 0:2 zakończyli rundę jesienną piłkarze Prochu Pionki. Drużyna na półmetku jest nad strefą spadkową, ale wiele spraw może się wyjaśnić we wtorek.

ZŁOTUCHA DARIUSZ
Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0 (1:0)

Bramki: Marcin Raszka 21, Daniel Zembol 90

Proch: Wnukowski - Denkiewicz (81 Zieliński), Janiszewski, Jaroszek, Kapusta (60 Pachlerski), Kędra (60 Kędra), Nowocień (81 Ząbkowski), Siwahla (67 Szczepański), Skarbek (82 Trzos), Nsah, Wnuk.

To nie był najlepszy mecz w wykonaniu pionkowskiej. Od początu spotkania nasza ekipa walczyła nie tylko z przeciwnikiem, ale też z porywistym wiatrem. Bramkarz Norbert Wnukowski kilkakrotnie miał problemy, aby wykopać piłkę poza własną połowę. Przed przerwą jedną dobrą okazję miał Kacper Nowocień.

W 21 minucie Marcin Raszka dostał podanie po ziemi, niepilnowany dołożył tylko nogę.

Po zmianie stron Proch próbował zmienić niekorzystny rezultat, ale efektów nie było. Kiedy wydawało się, że może uda się w końcu wyrównać, miejscowi zdobyli bramkę w 90 minucie.

Na zakończenie rundy jesiennej Proch z dorobkiem 15 punktów zajął 12 miejsce, tuż nad strefą spadkową.

Po meczu w Karczewie prezes Mirosław Lepa dość ostro skomentował postawę zespołu na łamach "Echa Dnia", domagając się jednocześnie dymisji trenera. Jego zdania nie podzielają wszyscy członkowie zarządu. We wtorek w klubie szykują się trudne rozmowy.

- Czekają nas rozmowy we wtorek. Zarówno ze mną, jak i z piłkarzami. Dobrze by było, aby władz klubu podjęły szybkie decyzje, czy nadal zostanę w klubie, kto ewentualnie może odejść. Jesteśmy beniaminkiem tej ligi. 12 miejsce to jest szczyt naszych marzeń, ale celem jest utrzymanie i uważam, że sytuacja drużyny nie jest taka zła - ocenia trener Robert Rogala.