Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza do udziału w walentynkowym konkursie fotograficznym „Miłość jest wszędzie”
Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia miejsca lub obiektu (z wyłączeniem ludzi), które ilustruje hasło „Miłość jest wszędzie”.
- Liczymy na Waszą spostrzegawczość i pomysłowość. Rozejrzyjcie się uważnie wokół i znajdźcie obrazy, które kojarzą się Wam z miłością - mówią organizatorzy.
Konkurs skierowany jest do mieszkańców Miasta i Gminy Pionki w wieku powyżej 14 lat. Komplet dokumentów i pracę konkursową (zdjęcie) należy przesłać na adres e-mail: anna.kiraga@mok.pionki.pl do 10 lutego 2021 roku.
W przypadku wątpliwość i pytań na temat konkursu prosimy kontaktować z organizatorem. Osoby upoważnionymi do udzielania informacji: Marcin Góralski, Anna Kiraga, nr tel. 501 036 535
Regulamin i karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie www.mok.pionki.pl
![]() |
![]() |
![]() Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&... |