Dzisiaj jest wtorek, 23 lipca 2019 r., 204 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
„List do Świętego Mikołaja”. CAL ogłasza konkurs
Dodał: MaG, 07-11-2018 15:30, odsłon: 1038

Centrum Aktywności Lokalnej zaprasza do dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie literacko-plastycznym „List do Świętego Mikołaja”. Prace można zgłaszać do 30 listopada.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Przedmiotem konkursu są prace literacko-plastyczne wykonane dowolną techniką przedstawiające „List do Świętego Mikołaja”. Uczestnicy konkursu będą brali udział
w 3 kategoriach wiekowych:


    • kategoria I wiek  3 – 5  (ur. 2014 – 2012)
    • kategoria II wiek  6 – 8  (ur. 2011 – 2009)
    • kategoria III wiek  9 – 11  (ur. 2008 – 2006)
      
- Uczestnicy w wieku od 3 do 5 lat mają za zadanie wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wymarzony prezent. Uczestnicy w wieku od 6 do 8 lat mają za zadanie wykonać pracę plastyczną na której przedstawią swoje wymarzone prezenty, ewentualnie podpisać prezent. Uczestnicy w wieku od 9 do 11 lat mają za zadanie napisać list i wykonać pracę plastyczna przedstawiającą wymarzony prezent – informuje Marcin Góralski inspektor ds. działań artystycznych w CAL

Prace można dostarczać do końca bieżącego miesiąca, czyli do 30 listopada włącznie do Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach.

Finał konkursu będzie miał miejsce w niedzielę 9 grudnia 2018 po spektaklu teatralnym dla najmłodszych w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. Wówczas wręczone zostaną nagrody, zaś listy zostaną zapakowane do wspólnej przesyłki skierowanej od dzieci z Pionek za pośrednictwem Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach do Świętego Mikołaja stacjonującego w Laponii.

    
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook