Dzisiaj jest środa, 22 stycznia 2020 r., 22 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
„Harce na gitarce” – warsztaty gitarowe
Dodał: MaG, 07-02-2019 10:10, odsłon: 1614
fot.Damian Latos/Arpass
fot.Damian Latos/Arpass

Piękne dźwięki strun wydobywające się z gitar, które przygrywały inspirujące melodie z przeróżnych gatunków muzycznych. Pasja połączona z dobrą rozrywką i nauką. Tak pod bacznym okiem doświadczonego nauczyciela gitarzyści szlifowali swoje umiejętności podczas trwających właśnie ferii zimowych.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Warsztaty gitarowe „harce na gitarce” to zajęcia, które odbywały się w ramach harmonogramu zajęć ferii zimowych zorganizowanych przez pionkowskie instytucje kulturalne. Początkujący adepci, ale i Ci także nieco bardziej zaawansowani muzycy mogli skorzystać z otwartych zajęć gry na gitarze. Opiekę nad uczestnikami warsztatów sprawował znany, doświadczony gitarzysta pionkowskiego zespołu The Bill – Andrzej Tomczyk.


Zajęcia opierały się w głównej mierze na zachęceniu do grania na instrumencie. Uczestnicy warsztatów przedstawiali swój własny repertuar chcąc nauczyć się go odpowiednio grać. Gitarzysta Andrzej Tomczyk, który był opiekunem prowadził zajęcia w luźnej, często rozrywkowej formie, aby warsztaty te przybrały formę zabawy muzyką, która jest istotnym czynnikiem jeśli chodzi o perspektywę chęci do dalszej nauki gry na gitarze. Prowadzący dostosowywał program nauczania do potrzeb i predyspozycji uczniów czytelnie tłumacząc wszelkie zagadnienia związane z początkami gry.

 

 

Warsztaty w głównej mierze opierały się na nauce gry na gitarze akustycznej, ale nie brakowało też zrywów w postaci nieco mocniejszych elektrycznych brzmień.


- Zależało mi na tym aby te zajęcia nie miały takiego charakteru belferskiego. W ten czas trwania ferii mają one zachęcić uczących się do dalszej gry na gitarze, dlatego też proponowałem uczniom przygotowywanie na zajęcia wybranego przez siebie repertuaru, który chcieliby grać – Andrzej Tomczyk.


„Harce na gitarce” były bezpłatnymi zajęciami, które odbywały się 5 lutego o godzinie 10:30 oraz dnia 6 lutego o godzinie 12:00 w Centrum Aktywności Lokalnej w Pionkach. Warsztaty były skierowane do wszystkich, niezależnie od wieku, czy poziomu zaawansowania.

 

 Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook