Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Alior Bank
[FOTORELACJA] Wymagająca trasa i mocno techniczny odcinek specjalny. „Pogoń za Wiosną” już za nami
Dodał: MaG, 15-04-2019 11:36, odsłon: 1210
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass/ Arkadiusz Molenda
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass/ Arkadiusz Molenda

Szczypta adrenaliny, trochę luzu i mnóstwo dobrej zabawy – czyli „Motocyklowa Pogoń za Wiosną” . W minioną sobotę 13 kwietnia br. już po raz VII, na terenie Siedliska „ Gnysiówka”, znajdującego się w Garbatce-Zbyczyn odbył się niesamowity rajd motocyklowy.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Zawodnicy  do pokonania mieli 47 kilometrów trasy, po niełatwym i zróżnicowanym terenie. W rajdzie wzięło udział 55 uczestników, którzy przemierzali gminę Garbatka - Letnisko oraz Gminę Policzna. Pierwszym etapem, z którym musieli się zmierzyć była na pozór łatwa jazda na orientację  w terenie. Tu zawodnicy musieli wykorzystać własne umiejętności nawigacyjne i sprawnościowe. Zadanie to, polegało na odnalezieniu przez uczestników wyznaczonych punktów .    

 

W tym roku odcinek specjalny był bardziej techniczny i dość wymagający


Tuż po nim na nieustraszonych uczestników „Odcinek Specjalny”, czyli specjalnie przygotowana forma przygody dla najbardziej żądnych przygód fanów. Podczas tej konkurencji zawodnicy zmierzyli się z przeszkodami terenowymi typu podjazdy, koleiny oraz piach. W tym roku po raz pierwszy na trasie zabrakło jednej z najtrudniejszych przeszkód – strumyka.

 


Uczestnikom towarzyszyła dobra zabawa, zdrowa rywalizacja oraz dużo emocji. Pierwsze miejsce w tegorocznej  „ Pogoni” zdobył : Bartosz Banaś , drugie Daniel Madejski, natomiast należało do trzecie Grzegorza Staniaka.  Na zwycięzców czekały nagrody. Jak co roku organizatorami tegorocznego rajdu byli  Sekcja Motocyklistów LKS Plon we współpracy z Extreme Enduro oraz Wójtem  Gminy Garbatka-Letnisko i Wójtem Gminy Policzna. Samorządowcy byli również sponsorami pucharów oraz koszulek, które otrzymał każdy uczestnik.

 

 

 

 

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook