Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 r., 261 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Sitarski
[FOTORELACJA, WIDEO] Ostatni Polonez Gimnazjalistów. Belgijka dla uczniów klas ósmych.
Dodał: MaG, 25-05-2019 10:50, odsłon: 4505
fot.Julia Grotkowska/Agencja Arpass
fot.Julia Grotkowska/Agencja Arpass

Polonez i Belgijka rozpoczęła piątkowy i zarazem ostatni Bal Gimnazjalny w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Pionkach. W tym roku prócz gimnazjalistów przed publicznością zaprezentowali się również uczniowie klas VIII. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć oraz skrótu wideo w Pionki24TV.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Na Balu Gimnazjalnym 2019 bawiło się niemal 120 uczniów z dwóch klas gimnazjalnych oraz trzech klas ósmych. Na jeden wieczór sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową z prawdziwego zdarzenia. Uczniowie chętnie dekorowali salę gimnastyczną i jak twierdzą  sprawiło im to wiele radości.

Życzenia udanej zabawy wszystkim uczniom złożył dyrektor szkoły Wiktor Siek, zastępca burmistrza Kamila Kaczorowska oraz przewodniczący Komisji Oświaty Kamil Panufnik.

- Życzę wam w imieniu własnym i pana burmistrza trafnej decyzji wyboru nowej szkoły. Jest odpowiedzialna decyzja. Stanowi pierwszy krok ku dorosłemu i samodzielnemu życiu(…) Mam nadzieję, że będziecie wspominać lata spędzone w tej szkole z uśmiechem i wzruszeniem tak jak ja. Ja również jestem absolwentem tej szkoły – mówiła burmistrz Kamila Kaczorowska

 


Dyrektor Siek podziękował uczniom, nauczycielom oraz komitetowi organizacyjnemu za perfekcyjne przygotowanie balu dla gimnazjalistów z klas trzecich oraz uczniom klas ósmych.  Do życzeń przyłączyła się również przewodnicząca Rady Rodziców Patrycja Padewska, która w imieniu wszystkich rodziców PSP1 życzyła wszystkich dobrej zabawy i wspaniałego balu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
Ireneusz Sitarski - Blok wyborczy
Zobacz więcej

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook