Dzisiaj jest niedziela, 24 lutego 2019 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTORELACJA] Wakacje czas zacząć! Mamy dla was fotorelację z zakończenia roku szkolnego z PSP 1
Dodał: MaG, 22-06-2018 14:11, odsłon: 4123
fot.Mariusz Grotkowski, Julia Grotkowska/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski, Julia Grotkowska/Agencja Arpass

Czerwone paski, nagrody, życzenia i podziękowania dla nauczycieli za miniony rok szkolny. Dzisiejszy dzień to również oficjalne pożegnanie dyrektora Andrzeja Gałkowskiego, który odchodzi na emeryturę. Mamy dla was galerię zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2017/18 w PSP 1.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dzisiejszy poranek choć chłodny dla wszystkich uczniów był gorącym ostatnim dniem przed upragnionymi wakacjami. W piątek podglądaliśmy, jak wyglądało zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego w budynku A i B.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań, gratulacji i wyróżnień. Kilkudziesięciu najlepszych uczniów PSP nr 1 odbierało z rąk swoich wychowawców i dyrektorów nagrody książkowe za najlepsze wyniki nauce ale nie tylko. Były także wyróżnienia dla uczniów zaangażowanych w pracę samorządu szkolnego, zwycięzców w konkursach czytelniczych i finalistów konkursów przedmiotowych.

Pożegnanie dyrektora

Po 27 latach bycia dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego dyrektor Andrej Gałkowski oficjalnie poinformował o przejściu z końcem sierpnia na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji zarówno uczniowie jak i rodzice wręczyli dyrektorowi kwiaty oraz upominek.

 

Kwiaty i drobny upominek od rodziców przekazała na ręce odchodzącego dyrektora

Andrzeja Gałkowskiego przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Sadurska

 

Podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz szkoły podziękowania złożyła zastępca burmistrza Pionek Jolanta Sarnecka-Buczek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Dorota Sadurska. Po części oficjalnej była oczywiście część artystyczna, potem spotkania w klasach i rozdanie świadectw.

Nagrody i wyróżnienia w budynku B

Zakończenie roku szkolnego w budynku B (Słowackiego) Publicznej Szkoły Podstawowej odbył się z godzinnym przesunięciem w stosunku do budynku A (Niepodległości). Tu również uczniowie odebrali z rąk zastępcy burmistrza Jolanty Sarneckiej-Buczek nagrody książkowe za najlepsze wyniki nauce, wyróżnienia dla uczniów z samorządu szkolnego, zwycięzców w konkursach czytelniczych oraz konkursów przedmiotowych. Wyjątkowym wyróżnieniem dla Jakuba Klem była nagroda za najlepszy wynik w nauce, który uzyskał średnią 6.0. Nie brakowało również uczniów, którzy mieli wynik powyżej średniej 5.0. Oni również otrzymali nagrody książkowe.


Kwiaty i gratulacje powędrowały do obecnego zastępcy dyrektora Wiktora Grzegorza Sieka, który od września obejmie funkcję dyrektora szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
Wasze komentarze
VIP
Pięknych wakacji dla wszystkich uczniów ! Różowy "wszedł" na " salony " :marynarki , krawaty ,włosy .Mamy lokalny look !
Dodane obrazki:
23-06-2018, 10:06:30
+ 71
- 30
odpowiedz

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook