Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r., 292 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | KATALOG FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTORELACJA] Czas rozpocząć wakacje. Dziś zakończenie roku szkolnego 2018/19
Dodał: MaG, 19-06-2019 12:12, odsłon: 2162
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Czerwone paski, nagrody, życzenia i podziękowania dla nauczycieli za miniony rok szkolny. Dzisiejszy dzień to również oficjalne rozpoczęcie długo wyczekiwanych wakacji. Mamy dla was kilka zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2018/19 w PSP 1.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Dzisiejszy poranek dla zdecydowanej większości uczniów to odliczanie ostatnich godzin w murach szkoły przed upragnionymi wakacjami. W środę podglądaliśmy, jak wyglądało zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stefana Żeromskiego w budynku A i B.

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań, gratulacji i wyróżnień. Kilkudziesięciu najlepszych uczniów PSP nr 1 odbierało z rąk swoich wychowawców i dyrektorów nagrody książkowe za najlepsze wyniki nauce ale nie tylko. Były także wyróżnienia dla uczniów zaangażowanych w pracę samorządu szkolnego, zwycięzców w konkursach czytelniczych i finalistów konkursów przedmiotowych.

 

W tym roku w uroczystościach zakończenia raku szkolnego w obu budynkach

udział brał burmistrz Pionek Robert Kowalczyk.

 

Prócz wręczania nagród dla najlepszych uczniów, burmistrz podziękował wszystkim za rok pełen wyzwań, które przełożyły się na wyniki w nauce.


- Za nami trudny okres. Zmierzaliśmy się z reformą oraz strajkiem. Dziś spotykamy się, by podsumować ten rok szkolny. Ja ze swojej strony gratuluję droga młodzieży wyników. Wiem, że staraliście się przez cały rok i osiągnęliście, to na co było was stać. Dziękuję rodzicom za to, że wspierają swojej dzieci ale również wspierają swoją szkołę. Bo przecież szkołę tworzą nie tylko dzieci ale również rodzice, nauczyciele i my samorządowcy. - mówił burmistrz Kowalczyk

Podziękowania dla nauczycieli, uczniów i wszystkim nagrodzonym złożyła również przewodnicząca Rady Rodziców Patrycja Padewska.

 

Tytuł "Najlepszej klasy" w szkole otrzymała klasa VIIIB


Nagrody i wyróżnienia w budynku B
Zakończenie roku szkolnego w budynku B (Słowackiego) Publicznej Szkoły Podstawowej odbył się z godzinnym przesunięciem w stosunku do budynku A (Niepodległości). Tu również uczniowie odebrali z rąk burmistrza Roberta Kowalczyka, Patrycji Padewskiej przewodniczącej Rady Rodziców nagrody książkowe za najlepsze wyniki nauce, wyróżnienia dla uczniów z samorządu szkolnego, zwycięzców w konkursach czytelniczych oraz konkursów przedmiotowych. Podobnie jak w latach poprzednich nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą możliwą średnią 6.0. Nie brakowało również uczniów, którzy mieli wynik powyżej średniej 5.0. Oni również otrzymali nagrody książkowe.   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WYRÓŻNIONE FIRMY
WSZYSTKIE +
Agencja Reklamowa Arpass
Zajmujemy się projektowaniem materiałów graficznych dla firm oraz klient&...
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook