Dzisiaj jest środa, 24 lipca 2019 r., 205 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Złote medale Mistrzostw Świata dla zawodników TSD Pionki
Dodał: MaG, 27-07-2018 18:07, odsłon: 1535
fot.TSD Pionki
fot.TSD Pionki

W sobotę i niedzielę 21-22 lipca w angielskim Birmingham odbyły się Mistrzostwa Świata Tae Kwon-do International. W hali widowiskowo-sportowej Birmingham Arena na trzydziestu matach o medale i tytuły rywalizowało ponad dwa tysiące zawodników z całego świata.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

Podczas mistrzostw sukces sportowy odnieśli zawodnicy Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki, którzy wywalczyli 3 złote medale. Najlepszymi na świecie w swoich kategoriach walk point stop kolorowych pasów okazali się: Szymon Grabowski – seniorzy waga średnia, Kacper Trzos – kadeci (odpowiednik juniorów) waga średnia oraz Jakub Płachta – juniorzy (odpowiednik kadetów) waga ciężka.

- Nasi zawodnicy dosyć wyraźnie dominowali w eliminacjach i bardzo uważnie walczyli w strefach medalowych nie popełniając większych błędów. W efekcie każdy z nich osiągnął największy sukces życiowy – informuje Dariusz Sułek trener TSD

W składzie naszej reprezentacji znaleźli się również Ola i Kuba Grzywacz, którzy debiutując w kategorii czarnych pasów, mimo ambitnej postawy, zakończyli rywalizację poza strefą medalową przegrywając nieznacznie swoje pojedynki z późniejszymi medalistami mistrzostw. Szczególnie blisko sukcesu był Kuba, który przegrał decydującą walkę po dwóch dogrywkach.
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook