Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO] Wyróżnienia i nagrody dla pionkowskich sportowców
Dodał: MaG, 03-04-2019 10:02, odsłon: 2671
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass
fot.Mariusz Grotkowski/Agencja Arpass

Podziękowania za trud i sportową postawę, godną naśladowania rywalizację i wyniki. We wtorek burmistrz Kamila Kaczorowska wręczyła nagrody i wyróżnienia sportowcom i trenerom Pionkowskich środowisk sportowych.

ZŁOTUCHA DARIUSZ

W tym roku w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu ponad 400 osób zjawiło się, aby oklaskiwać najlepszych sportowców, trenerów i działaczy powiatu radomskiego. Już po raz szósty rozstrzygnięto doroczny konkurs organizowany przez Starostwo Powiatowe w Radomiu. Z okazji jubileuszu konkursu wybrano też sportowca 10-lecia. Wśród nominowanych znaleźli się również przedstawiciele pionkowskiego środowiska sportowego, którzy prócz nagród i wyróżnień otrzymanych podczas gali zostali nagrodzeni przez władze naszego miasta.

 

We wtorek w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Pionki kierownik Wydziału Sportu i Rekreacji wraz z wiceburmistrz Kamilą Kaczorowską wręczyli nagrody i wyróżnienia dla naszych sportowców. Kierownik zapowiedział również, że podobny plebiscyt za rok 2019 odbędzie również w naszym mieście.

 

- Nie od dziś wiadomo, że plebiscyt roczny jest organizowany przez Starostwo Powiatowe w Radomiu. My postaramy się zrobić w tej chwili za rok 2019 plebiscyt nasz – pionkowski. Żebyśmy mogli wspólnie oddawać wspólnie głosy jako mieszkańcy miasta na utalentowanych naszych sportowców – zapowiedział kierownik Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Pionki Andrzej Iwanowski

 

 

Gratulacje i podziękowania za trud i codzienną ciężką pracę, by osiągać jak najlepsze wyniki sportowe złożyła burmistrz Kamila Kaczorowska.

 

- Bardzo serdecznie wam gratuluję, tak wysokich osiągnieć. Zapewne jest to bardzo wiele wyrzeczeń, które musicie na co dzień ponieść, musicie swój wolny czas poświęcić by rozwijać swoje pasje. Bardzo was podziwiam i gratuluję rodzicom. – powiedziała podczas spotkania wiceburmistrz Kamila Kaczorowska

 

Nagrodzeni prócz nagród rzeczowych otrzymali również bony pieniężne w kwocie od 200 do 300 złotych, za które będą mieli możliwość zakupienia akcesoriów sportowych. Nagrodę rzeczową otrzymała Zofia Sztyber – UKS Beta Pionki, Maja Zagożdżon z MUKS Deflin Pionki, Julia Miękus z Orlik Pionki, Miłosz Żurawski z KS Proch Pionki, Aleksandra Pyrzyk UKS Beta Pionki, Eryk Machnio KS Proch Pionki, Julia Grzywacz UKS Beta Pionki, Adrian Pachlerski  KS Proch Pionki, Alicja Wiszniowska Centrum Tang Soo Do Pionki, Zuzanna Maj również z centrum Tang Soo Do Pionki. Najlepszym trenerem w powiecie został Wojciech Mazur z UKS Delfin Pionki, który również został nagrodzony przez władze naszego miasta.

 

   
Mazda AC CORTES
Skontaktuj się z autorem tekstu: MaG
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.

KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:ZOBACZ WIĘCEJ
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY

Gmina Kozienice
Zobacz więcej
WSZYSTKO BLISKO - WIRTUALNA GALERIA HANDLOWA ZAPRASZA
PRZEJDŹ DO GALERII +
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Pionki24 to niezależne medium elektroniczne w Pionkach - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413

Kontakt z redakcją:
redakcja@pionki24.pl lub 501-572-992
facebook