STREFA OBYWATELA | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | WIDEO | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ | RODO
Fabryka Domów Bogucin
[FOTO, WIDEO] Wysoka wygrana Prochu na początek pucharowej drogi
Dodał: MaG, 04-08-2018 21:59, odsłon: 1438

Piłkarze Prochu Pionki pokonali na wyjeździe Akcję Jastrzębia 8:0. Trzeba jednak przyznać, że do 40 minuty gra pionkowskiej drużyny nie wyglądała najlepiej.(Wkrótce wideo)

Akcja Jastrzębia - Proch Pionki 0:7 (0:1)
Bramki: Szczepański 42, 66, 72 Wnuk 46, 51, 90, Andile 76,
Proch: Kolecki - Kapusta (52 Pryciak), Kowalkowski, Pachlerski (46 Denkiewicz), Kozicki, Kisiel, Kołodziej (52 Sobieraj), Barzyński, Tata Nsah (46 Andile), Wnuk, Szczepański.

Był to trenerski debiut Roberta Rogali w pionkowskim klubie. Debiut udany, ale ten mecz pokazał, że szkoleniowca i jego drużynę czeka jeszcze sporo pracy. Dużą pociechą na pewno jest wzmocnienie Kacprem Wnukiem. Jest to zawodnik z wyższej półki i w lidze okręgowej Proch powinien mieć z niego dużą pociechę.

Do 40 minuty gospodarze dzielnie się bronili, choć tak naprawdę większej różnicy nie było widać na boisku. Proch nie stworzył sobie żadnej klarownej sytuacji i gra wyglądała słabo. Na szczęście przed przerwą udało się zdobyć pierwszą bramkę. Do piłki uderzonej z rzutu wolnego i odbitej od bramkarza, najszybciej dobiegł Mateusz Szczepański i trafił do siatki.

Już  pierwsza akcja drugiej połowy zakończyła się golem dla naszej drużyny i w tym momencie z zespołu Akcji uszło powietrze. Kolejne bramki wpadały już z dużą łatwością i trener Robert Rogala mógł odetchnąć z ulgą.

Warto jeszcze dodać, że w 56 minucie Bartosz Kozicki nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił golkiper Akcji.

W niedzielę o godz. 17 odbędzie się kolejny mecz Pucharu Polski, w którym juniorzy Prochu zagrają z Królewskimi Jedlnia.

Za tydzień rusza Campeon.pl Liga Okręgowa. W pierwszej kolejce Proch na wyjeździe zagra z Pilicą Nowe Miasto.